Forza Horizon 3
1 1

46 postów w tym temacie

Witam! Widzę że nikt jeszcze nie udostępniał postów z FH3 więc będę pierwszy. Czy może ktoś się orientuje kiedy wychodzi owa gra? Chyba każdy nie może się doczekać 3 części najlepszej samochodowej arcade'ówki na świecie! Jeśli ktoś jest poinformowany to proszę o komentarze! Jak ktoś chce to mój Gt. Michcik720, gram w FH2 i FM5 (FM6 dopiero na wakacje :P). 

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze/ulicy!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każda Forza wychodziła we wrześniu, więc pewnie Horizon 3 też tak będzie debiutował. W jednym ze sklepów stacjonarnych, który lubi wyjawiać przecieki T10/Microsoftu pojawił się pre-order Horizon 3 z białą okładką i zwykłym logo. Ale oficjalnego potwierdzenia, że taka gra się ukaże na razie nie ma :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, napiszę coś na temat tego co już wiemy. Na samym dole niespodzianka:

INFO POTWIERDZONE

• Teren rozgrywki - Australia. Mapa ma być 2 razy większa niż w Horizon 2, czyli pewnie i tak daleko w tyle pod względem wielkości mapy w GTA.
  • Jak to w Australii - ruch lewostronny, ciekawi mnie jak to rozwiążą z samochodami, wiedząc, że większość graczy preferuje kierownicę po lewej. Może zrobią coś co było do tej pory tylko (chyba tylko) w ETS2 - możliwość wyboru gdzie ma być kierownica.
  • Pomimo wielkiej przestrzeni nieutwardzonych dróg, gra ma się w większej mierze skupiać na wyścigach drogowych - pewnie zastosują to co w H1 i H2 - w późniejszym czasie dodadzą DLC skupiające się na offroad.
  • 4os. tryb co-op - na razie brak info jak ma to działać.
  • Na start 350 samochodów + 42 w ramach car pass. Ĺączna liczba pewnie dojdzie do około 420.
  • Powrót aukcji gdzie będziemy mogli kupować całe samochody, malowania lub tuningi innych graczy. Poza tym będzie można przeglądać nie tylko po samochodach, ale po twórcach.
  • Większe opcje tuningu wizualnego - bodykity (m.in. Liberty Walk i Rocket Bunny), ponad 30 nowych wzorów felg (m.in.Rotiform, Fifteen 52 i ADV.1), dodatkowe modyfikacje offroadowe i rajdowe.
  • Kreator rozgrywek online. Będzie można je tworzyć i udostępniać do dalszej rozgrywki innym graczom lub pobierać stworzone. Pytanie, czy działa to na zasadzie wyścigów online, czy na zasadzie Rywali (raczej ta opcja). Co nie zmienia faktu, że do tej pory nie mieliśmy kreatora tras.
  • ?? Zatrudnianie/zapraszanie do współpracy drivatarów. Za bardzo nie rozumiem na jakiej zasadzie ma to działać, zobaczymy.
  • Więcej stacji radiowych oraz dodatkowa stacja stworzona z piosenek trzymanych na naszym OneDrive.
  • Klub graczy zrzeszające max 1000 osób. Czujcie się już zaproszeni :)
  • Spersonalizowane tablice rejestracyjne.

INFO NIEPOTWIERDZONE:

• Znaczna ilość australijskich samochodów. Zawsze kilka z nich się pojawiało w Forzy, ale tym razem najprawdopodobniej będzie ich dużo więcej, m.in. Holden UTE (ten bajerancki pick-up).
  • Malowanie + oklejanie felg - na gameplayu widać naklejkę Forzy na feldze w BMW. Albo tam jest seryjnie, albo będzie można je oklejać.

Ceny i zawartości:

• pudełkowa 238,99zł
  • standard 238,99zł (+ preorder car)
  • deluxe 299,99zł (+ preorder car, VIP, Motorsport All-Stars Car Pack)
  • ultimate 359,99zł (+ preorder car, VIP, Motorsport All-Stars Car Pack, Car Pass - 6x7 samochodów, early access - 23/09)

Samochody z preorder:

• Mercedes-Benz C63 S Coupe (2016) - zakup przez Xbox Dash
  • Ford Mustang GT350R (2016) - zakup przez Microsoft Store

Motorsport All-Start Car Pack:

1. 2016 Ford #66 Racing GT Le Mans,
  2. 2014 Audi #45 Flying Lizard Motorsports R8 LMS ultra,
  3. 2014 Chevrolet #3 Corvette Racing Corvette C7.R,
  4. 2014 Dodge #94 SRT Motorsports Viper GTS-R,
  5. 2014 Ferrari #51 AF Corse 458 Italia GTE,
  6. 2015 Nissan #1 NISMO MOTUL AUTECH GT-R,
  7. 2015 Lamborghini #63 Squadra Corse HuracĂĄn LP620-2 Super Trofeo,
  8. 2016 Holden #22 Sharkbite HRT VF Commodore,
  9. 2016 Ford #55 Supercheap Falcon FG X,
  10. 2014 #55 BMW Team RLL Z4 GTE.

TRAILER

GAMEPLAY nr1 2016/06/14

GAMEPLAY nr2 2016/06/14

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takie marzenie, żeby odwzorowali kilka torów wyścigowych w tej grze. Wydaje mi się, że nie na darmo dają tę paczkę samochodów bez homologacji drogowej. Fajnie by było, jakby tory drogowe w normalnej jeździe były normalnymi drogami, a w zawodach przekształcone na tor wyścigowy. Technicznie problemów to by nie sprawiło żadnych, pytanie czy na to wpadli :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak widać na kilku filmikach można bez problemu personalizować tablice rejestracyjne, które w końcu wyglądają tak jak należy. Ciekawe czy będzie też personalizacja "krajowa" tablic.

Z tego co także widać na filmikach nawet opony będzie można mazać w edytorze :)

Lista fajna a ma być coś około 350 aut :)

Edytowane przez RafalSt83
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Demko trochę ograne. Gra prezentuje się przepięknie, w szczególności o zachodzie słońca. Przyznam szczerze, że wcześniej w podobne produkcje grałem na PC (TDU i U2) i było git, ale Horizon 3 bije wszystko na łeb. Personalizacja tablicy również robi robotę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pre-Order zamówiony! :D
https://www.youtube.com/watch?v=sGl8xGS3BRo

Z okazji iż nareszcie od czasów Forzy 4 będę mógł zawitać w jej najnowszej odsłonie (Nie mam Xbox One niestety), pozwoliłem sobie
założyć na razie nie oficjalny DISCORD Forza Motorsport Polska.
Zapraszam was do zapoznania się z aplikacją i dołączenia do serwera który pozwoli nam znaleźć się w nowej Forzie :3

âZAPROSZENIE NA SERWER:
https://discord.gg/C8xMQe5

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja czekam na jakaś okazję z podstawową wersją. może uda się zgarnąć za niej niż 200 złota xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko w wersji "naj" masz przepustkę + vipa no i jak wcześniej kupisz to masz tak samo kilka aut dodatkowych. Na allegro poniżej 200pln chodzą w wersjach pudełkowych i z legalnych źródeł w wersji podstawowej.

Ja katowałem wczoraj demko FH3. Niesamowita gra. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Jakby ktoś na demku (póki co) chciał wspólnie pośmigać to mój tag z xboxa to RafalSt83 :)

Edytowane przez RafalSt83
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no wiem ze przepustka i vip jest w ultimate... ale ja nie potrzebuje tego. dla mnie FH to tylko dla całkowitej zabawy... główna gra jest FM i tam będę się bawił w dodatki xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach