Wybór bolidu na lige DORMET Open-Wheel
0

Wybór bolidu na lige DORMET Open-Wheel   19 głosów

1. 1. Wybierz jeden z tych możliwych bolidów na lige DORMET Open-Wheel

• Indy Car Series
    • Formula Ford EcoBoost
    • Formula E by Renault
    • Formula Mazda
    • Lotus F1
    • Classic Formula 1

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

25 postów w tym temacie

OFICJALNIE:

Dormet Grand Prix zostaje podzielone na dwie klasy:

• OW1 - Lotus F1
  • OW2 - Formula Ford EcoBoost

Wybór klasy należy do Was :)

Więcej informacji jutro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chryste chcecie lotus i ford w jednym wyscigu? Przeciez f1 zrobi dwa kolka podczas gdy ford bedzie konczyl jedno. Dublowanie co okrazenie. Za duza roznica jak dla mnie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DTRaven, moze pojedziemy jednym bolidem bo chyba nie jest duzo osob zainteresowanych F1.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie zastanawiam sie nad sesnem robienia ankiet ? Skoro najwiecej ludzi chce ecoboost to ok a classic F1 ? Chce wiecej niz lotusaF1?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie zastanawiam sie nad sesnem robienia ankiet ? Skoro najwiecej ludzi chce ecoboost to ok a classic F1 ? Chce wiecej niz lotusaF1?

Ankieta byla do tego stopnia potrzebna by zawodnicy sami jeden bolid wybrali, czyli wybraliscie Formula Ford EcoBoost.

Drugi bolid wybierali organizatorzy, pozatym Classic F1 nie pasuje za bardo do nowoczesnej Formula Ford.

Rozwazamy start jednym bolidem w jednej grupie, by osiagnac pelne lobby wyscigu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co wtedy z asystami? Dowolnie?

Wytapane z piekarnika

Jedynie ABS, skrzynia i sterowanie bedzie dowolne.

Reszta bedzie wylaczona. Formula Ford jest dosyc latwa do opanowania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja odpadam ten eco boost to jakis zart , niesterowne dziadostwo i do tego jak ma byc jedna grupa nie mam czego szukać

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Setup standardowy to porażka. Ale chwila zabawy z suwakami i samochód naprawdę daje rade. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedynie ABS, skrzynia i sterowanie bedzie dowolne.

Reszta bedzie wylaczona. Formula Ford jest dosyc latwa do opanowania.

Adi z całym szacunkiem ale Ty nie powinneś być wyznacznikiem czy auto jest łatwe do opanowania.. :)

Ty i Jacek jesteście że tak powiem troche poza zakresem umiejetności wiekszości tutaj ścigających się.

Przyznam że jeszcze się nie przejechałem tym, ale słyszałem tak wiele opini ludzi jeżdzących  na padzie że autem nie da sie jechać bezpiecznie, że aż się boje odpalić kierownice.

Wczoraj sie to nie udało przez błędy Live ale dziś to napewno zrobie.

Przypomni mi ktoś dlaczego auto musi być w stockowym setupie? Szersze opony, dodatkowa aerodynamika i autem mozna by się ścigać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adi z całym szacunkiem ale Ty nie powinneś być wyznacznikiem czy auto jest łatwe do opanowania.. :)

Ty i Jacek jesteście że tak powiem troche poza zakresem umiejetności wiekszości tutaj ścigających się.

Przyznam że jeszcze się nie przejechałem tym, ale słyszałem tak wiele opini ludzi jeżdzących na padzie że autem nie da sie jechać bezpiecznie, że aż się boje odpalić kierownice.

Wczoraj sie to nie udało przez błędy Live ale dziś to napewno zrobie.

Przypomni mi ktoś dlaczego auto musi być w stockowym setupie? Szersze opony, dodatkowa aerodynamika i autem mozna by się ścigać.

Tiger, sprawdź sobie dozwolone asysty w temacie z Bolidem/Asysty. Wszystko jest praktycznie dozwolone. Wczoraj pojeździłem tym Fordem na Silverstone i super się jeździ.

Co do części to wolałbym zostawić stockowe. I szczerze mówiąc to trochę za późno z takimi propozycjami. Jutro już jest wyścig, ale przedyskutujemy to jeszcze z organizatorami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmawiałem z Danteze i DTRaven. Doszliśmy do wniosku że nie dodajemy żadnych części. Jedziemy na stockowych częściach Formuły Ford

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, czyli wszystko jest dozwolone w ustawieniach, z Twojego postu wynikało że TCS i STM będą zabronione.

Tylko nie po to wszędzie jeździmy w mistrzowskiej z wszystkim na off, by teraz jechać na trybie easy. Cofamy się :(

Pasu (lub ktoś z kierownicą) testowałeś to auto? Jak sie jeździ? Na wspomagaczach czy byz?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale liga chyba jest dla wszystkich a nie tylko dla Mistrzowskiej. Dużo osób jeździ u nas z asystami, bo niektórzy są początkującymi kierowcami w Forza.

Zresztą przecież wszyscy dobrze wiedzą, że asysty spowalniają, więc dlaczego nam - jeżdżącym bez nich - ma to przeszkadzać?

Także nikt nie każe Ci się cofać, możesz wyłączyć asysty :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bez ABSu w ogóle do Forzy nie podchodzę. Totalny brak wyczucia triggera w lewej dłoni. Jako amator mogę powiedzieć, że całkiem przyjemnie mi się jeździło wyzwania tą formułą.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Risto napisał.

Tiger, ja wiem że nie lubimy jeździć z asystami. Ale nie jedziemy tylko sami. Jadą też osoby które potrzebują asysty. Poza tym to tylko gra, a gra ma dawać fun a nie żeby się przy niej męczyć. Owszem napisałem żeby wszystko wyłączyć ale to było jeszcze przed całym regulaminem. Ale zapomniałem o tych osobach którzy jeżdżą z asystami a nim nie będziemy psuć zabawy, bo zmusimy ich do jazdy bez asyst.

Każdy ma wolny wybór. Niech każdy jedzie jak chce. Przecież my wszyscy jeździmy dla przyjemności i zabawy. A to jest najważniejsze :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trafiłeś w sedno, jeździmy dla przyjemności i zabawy. A tu jest bardzo cienka linia. Czy walczysz z autem czy ścigasz sie z innymi.

Mam wrażenie że troche za czesto wygrywa opcja "auta stawiającego wyzwanie", a ja bym chciał sie poprostu pościgać i mieć fun.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Clio nie było problemu z autem. W PMC chyba też nie. Mieliśmy jechać F1 ale to jest za szybkie. A spokojnych bolidów Open-Wheel wręcz nie ma w FM

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mazda nie jest przypadkiem w DLC? To by nam na pewno ograniczyło liczbę startujących.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mazda właśnie jest z DLC więc odpada.

Poza tym już mamy wszystko ustalone i nic nie zmieniamy :)

Jedno wielkie zamieszanie się tylko zrobi i tego nie chcemy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach