Dyskusja ogólna
2 2

368 postów w tym temacie

Jesli opanujesz kamere z za samochod to jezdzzi sie latwiej bo lepiej widac zakrety i mozesz dobierac optymalna linie jazdy, ale gdzie tu jakis realizm?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet nie bedę zaczynał tematu kierownicy. Są dwa obozy i każdy ma swoje zdanie jak powinne działać kiera w grach wyścigowych.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet nie bedę zaczynał tematu kierownicy. Są dwa obozy i każdy ma swoje zdanie jak powinne działać kiera w grach wyścigowych.

Na pewno nie tak jak w Fm6 , bo to że się da kierownicą skręcać autem to nie wszystko ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nie tak jak w Fm6 , bo to że się da kierownicą skręcać autem to nie wszystko ;)

No jazda na kierownicy w FM jest dosc nieprzyjemna. Preferuje Project Cars lub RaceRoom na PC. Jest o wiele lepiej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jazda na kierownicy w FM jest dosc nieprzyjemna. Preferuje Project Cars lub RaceRoom na PC. Jest o wiele lepiej.

Każdy ma swoje preferencje, wg mnie to własnie FM6 ma najlepszy model symulacji kierownicy z gier w które grałem. Ale czekam na Asseto..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy ma swoje preferencje, wg mnie to własnie FM6 ma najlepszy model symulacji kierownicy z gier w które grałem. Ale czekam na Asseto..

Najbardziej mi sie podobal model jazdy w FM4. Nawet na symulacji nie bylo wiekszych problemow.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba mało w co grałeś z symulacji[emoji14]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mini Liga Clio dobiegła końca. Z tego względu powoli się zbliżamy do rozpoczęcia wyścigów Endurance by PMC.

Najprawdopodbniej Liga/Wyścig będzie dzielony na dwie klasy, GT i LMP1, tak jak to wyglądało na ostatnim wyścigu Clio tylko grupy będą podzielone na dane klasy samochodów.

Mamy wstępną liste bolidów na klasy samochodów ale czekamy na potwierdzenie całego regulaminu.

Więcej szczegółów już niebawem :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kiedy się ścigamy? Myślę że poniedziałek to dobry termin ;)

Endurance w poniedziałki ale troszkę wcześniej, około 21:00.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakbyście czytali w moich myślach :)) tylko czy teraz mój internet wytrzyma 2.4h bez wyrzucenia  :logik:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o informację od kogo była ostatnia składka w wysokości 24 zł z groszami? ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w sprawie VIR.

Jak wiemy, na początku marca dostaniemy update z torem VIR. Raczej na pewno będzie to w darmowej aktualizacji, a nie powiązane z pakietem Porsche.

Czy w związku z tym jest możliwość podmiany jakiegoś toru z mistrzostw na ten nowy i nikomu nieznany? Długość głównej pętli to 5.26, ale są też organizowane wyścigi na dwóch dłuższych pętlach - 6,60km i 6,76km. Jeżeli będzie któraś z tych dłuższych pętli to widziałbym tam nawet pierwszą rundę Endurance (NUR i LM muszą zostać :D).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w sprawie VIR.

Jak wiemy, na początku marca dostaniemy update z torem VIR. Raczej na pewno będzie to w darmowej aktualizacji, a nie powiązane z pakietem Porsche.

Czy w związku z tym jest możliwość podmiany jakiegoś toru z mistrzostw na ten nowy i nikomu nieznany? Długość głównej pętli to 5.26, ale są też organizowane wyścigi na dwóch dłuższych pętlach - 6,60km i 6,76km. Jeżeli będzie któraś z tych dłuższych pętli to widziałbym tam nawet pierwszą rundę Endurance (NUR i LM muszą zostać :D).

Lepiej nic nie zmieniać. Z tego tylko by się zamieszanie zrobiło. Można pomyśleć o tym torze na następną ligę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w sprawie VIR.

Myślę że na pewno gdzieś ten tor wrzucimy, najlepiej do Endurance :)

Ale w tym przypadku będzie mało czasu aby przećwiczyć tor, jednakże jeśli wszyscy się zgodzą zamienić VIR z RA to tak zrobimy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że na pewno gdzieś ten tor wrzucimy, najlepiej do Endurance :)

Ale w tym przypadku będzie mało czasu aby przećwiczyć tor, jednakże jeśli wszyscy się zgodzą zamienić VIR z RA to tak zrobimy.

Zależy jaki to będzie tor. Ja w ogóle o tym torze nie słyszałem. Nie lepiej poczekać z tym torem na jakąś inną ligę?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy jaki to będzie tor. Ja w ogóle o tym torze nie słyszałem. Nie lepiej poczekać z tym torem na jakąś inną ligę?

Możemy zrobić też tak, albo dodać jakiś wyścig Porsche na nim. Będziemy myśleć ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możemy zrobić też tak, albo dodać jakiś wyścig Porsche na nim. Będziemy myśleć ;)

Porsche GT3 CUP w soboty. I gitarka :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątpię, żeby dużo osób wydało kilkadziesiąt złotych na ten pakiet. Ale można by zrobić taki puchar Porsche + dwa inne podobne samochody. I Porsche będzie wewnętrznym pucharem w tej serii. Samochody coś na zasadzie Lexusa z ubiegłego sezonu, czyli ulepszone o ustalone części.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach