Dyskusja ogólna
2 2

368 postów w tym temacie

Dyskusja o lidze PMC.

Wstępne ustalenia

Samochody:

WTCC

BTCC

Jak najbardziej się da seryjne.

Zasady:

Zbliżone do zasad z pierwszego sezonu, zmodyfikowane o nowe ustalenia, można się w tym temacie o tym wypowiedzieć co nalezy dodać lub zmienić.

Nagrody:

Pula nagród o wartości około 500 zł. Może ona ulec zmianie.

Współprace:

ESL + odrębna strona ligowa

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba pojeździć tymi autami i sprawdzić czy da sie jechać na symulacji, czy spokojnie można zakazać asyst.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy będzie podział na AM, PRO?

Jaki dzień wchodzi w grę??

Raczej srobimy tak jak wczesniej, czyli czasówka, podzielimy po połowie potem.

Starty będą w dwóch dniach, zapewne niedziela gópa wyższa i poniedziałek niższa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja się już podziele moim spostrzeżeniami. Najmocniejszym autem jest honda i według mnie szybsza od reszty o conajmniej 0.500 sek. Reszta jest mega równa łącznie z avensisem. Trzy FWD jeżdżą bardzo podobnie natomiast BMW jest równie szybkie ale potrafi spłatać figla.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej nie, ale myśle ze łatwo resztę do niej dopasować. Być może wystarczy jeśli beda mieć tyle samo mocy i momentu co honda, ewentualnie nad bmw trzebaby trochę posiedzieć dłużej bo ono chyba nie bez powodu w serii ma więcej pary niż FWD w btcc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, Chciałbym aby zacząć już oficjalne testy tych samochodów i próbowac je wyrównać. Z pomocą zaoferował się Adi. Jeśli ktoś jeszcze ma troszkę czasu aby nad tym posiedzieć to zapraszam. Może KA3LAN coś też pomoże? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja pojeździłem 2 samochodami w serii-tylko ruszony setup- Hondą i Audi na Hockenheimring-u i różnica jest około sekundy na korzyść Hondy (1.51.2 Audi natomiast 1.50.2 Honda- przejazdy czyste). Audi jeździ się wyjątkowo spokojnie, ale wolniej. Za to Honda jest bardziej narowista, ale szybsza. Audi ma węższe opony w serii- poszerzę i ciut dodam mocy. Zobaczymy co wyjdzie.  

Ja osobiście mogę testować- jedynie nie mam jakiegoś mega rozeznania co do części, aby wyrównać samochody. Ze samym setupem dam sobie radę.

Edytowane przez JacekK1986
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam ladna selekcje tych aut, wszystkie sa w klasie S, jak dla mnie to Merc jest na topie 

2014 Honda #5 Zengo Motorsport Civic WTCC 

2014 Mercedes-Benz #33 WIX Racing A-Class
2014 Toyota #11 Handy Motorsport Avensis
2014 BMW #5 EBay Motors 125i M Sport
2014 Audi #67 Rotek Racing S3 Saloon
2014 Toyota #11 Handy Motorsport Avensis

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzucone szersze laczki w Audi- tył i przód 255 i filtr powietrza- i samochód zrobił taki sam czas jak Honda. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grupa to będzie całe lobby? Bo w takim razie grubo ponad 30 osób by na każdej rundzie musiało być, żeby to było w miarę rozsądne.

Ostatnio takie tłumy w VW Cup były. ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testami bym tego nie nazwał, ale jakiś czas temu zrobiłem po kilkanaście kółek w BMW i Mercedesem na Monzy. Różnice w czasie to jakieś 0,1-0,2 sekundy na korzyść 125i, ale chyba z racji krótszych biegów. Ĺatwiej wkręca się na obroty i turbo szybciej łapie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko pytam, może zrobimy jedno auto ? takie najbardziej optymalne ? co wy na to ? rozumiem, że kokpit nie będzie wymuszony ? Kiedy zaczynamy, jak będą replaye działać ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobimy więcej samochodów aby było ciekawiej. Nie wiem co z Hondą. Jest taka mozliwość, że z niej zrezygnujemy. Kamera dowolna. Zaczynamy nie wcześniej niż za miesiąc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdecydowanie jestem za szerokim wyborem aut. Zawsze któreś będziesz szybsze, ale trudniejsze, inne wolniejsze ale łatwiejsze w opanowaniu.

Jedno auto dla całego teamu obowiązkowo :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach