Najlepsze czasy
0

11 postów w tym temacie

Witam. Przymierzam sie do zakupu kierownicy i chciałem dowiedzieć sie jak to jest z ręczna skrzynia biegów? Zależy mi na jak najlepszych czasach, jednak nie wyobrażam sobie przełączania biegów manetkami za kierownica. I teraz pytanie czy na ręcznej skrzyni biegów czasy bedą podobne? Przymierzam sie do logitecha g920. Troche kosztuje ta zabawka Indie chciałbym wtopić pieniędzy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze jedno pytanko czy po wyłączeniu wspomagaczy auto o dużej mocy na kierownicy łatwiej jest utrzymać przy ruszaniu bo na padzie rożnie z tym bywa :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jednak nie wyobrażam sobie przełączania biegów manetkami za kierownica.

Mogę się zapytać, dlaczego sobie nie wyobrażasz? :) w rzeczywistości w samochodach seryjnych sportowych i wyścigowych łopatki za kierownicą są już dość powszechnie wykorzystywane :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Przymierzam sie do zakupu kierownicy i chciałem dowiedzieć sie jak to jest z ręczna skrzynia biegów? Zależy mi na jak najlepszych czasach, jednak nie wyobrażam sobie przełączania biegów manetkami za kierownica. I teraz pytanie czy na ręcznej skrzyni biegów czasy bedą podobne? Przymierzam sie do logitecha g920. Troche kosztuje ta zabawka Indie chciałbym wtopić pieniędzy

Najlepsze czasy będziesz robił na skrzyni manualnej ze sprzęgłem, ale własnie na łopatkach. Manualna zmiana jest realistyczna i fajna, ale napewno wolniejsza niż kliknięcie łopatką.

A jeżeli chodzi o zachowanie auta bez systemów z dużą moca to na kierownicy jest sporo trudniej opanować niż na padzie.

Generalnie jak jeździłeś na padzie, to po zmianie na kierownice będziesz potrzebował kilka miesięcy by sie przyzwyczaić i uzyskiwać podobne czasy. Ale póxniej jest już tylko lepiej :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ta kierownica co chcesz kupić jest nic nie warta imo jak juz chcesz kierownicę fajna to tylko thrustmaster aTX w nim możesz ustawić auto sprzęgło co daje Ci jakiegoś boosta bo się nie bawisz w jakieś guziki itd. Łopatki są najszybsze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ta kierownica co chcesz kupić jest nic nie warta imo jak juz chcesz kierownicę fajna to tylko thrustmaster aTX w nim możesz ustawić auto sprzęgło co daje Ci jakiegoś boosta bo się nie bawisz w jakieś guziki itd. Ĺopatki są najszybsze.

Jak ustawić te automatyczne sprzęgło na TX? Nawet o tym nie wiedziałem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mode+ A wciskasz- czerwona lampka miga i wtedy masz już włączonego autoclutch-a.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ta kierownica co chcesz kupić jest nic nie warta imo jak juz chcesz kierownicę fajna to tylko thrustmaster aTX w nim możesz ustawić auto sprzęgło co daje Ci jakiegoś boosta bo się nie bawisz w jakieś guziki itd. Ĺopatki są najszybsze.

możesz puścić linka z ta kierownica?
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Powracajac do tematu czasowek, kierownic i x one, jaka kierownica jest najlepsza na obecna chwile?

lub jakich kierownic uzywacie i jestescie zadowoleni lub na jakie kierownice zwrocilibyscie teraz uwage ?

Wombat

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Większość jak nie wszyscy z forum jeździ na thrustmaster tx.

Wg mnie jest to jedyna słuszna kierownica do x'one ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach