Dyskusja ogólna
0

19 posts in this topic

Cześć wszystkim ;) Wiem, że dawno mnie tu nie było, ale mam tak mało czasu na granie, że nawet jeszcze nie zainteresowałem się zakupem Xboxa One. Dobrze wiedzieć, że coś się dzieje. Pewnego dnia wrócę na pewno, a tym dniem będzie premiera Forzy 6.

Pytanko do organizatora - ten turniej ma jakąś poważną rangę? Znalazł się sponsor, który ufundował nagrody w zamian za ogłoszenie turnieju rangą mistrzostw polski czy po prostu to dobry gest adminów forum? ;)

Cześć wszystkim ;) Wiem, że dawno mnie tu nie było, ale mam tak mało czasu na granie, że nawet jeszcze nie zainteresowałem się zakupem Xboxa One. Dobrze wiedzieć, że coś się dzieje. Pewnego dnia wrócę na pewno, a tym dniem będzie premiera Forzy 6.

Pytanko do organizatora - ten turniej ma jakąś poważną rangę? Znalazł się sponsor, który ufundował nagrody w zamian za ogłoszenie turnieju rangą mistrzostw polski czy po prostu to dobry gest adminów forum? ;)

Jesli jest organizowany we wspolpracy z ESL to musi miec powazna range.

Nowy jestem to i witam się od razu tym postem.

Pytanie mam - czemu drabinka wygląda tak, że spora większość z automatu jest w top64, a ja niestety muszę jechać jeden wyścig więcej bo jakimś cudem mam parę? Czemu nie wszyscy mają parę w pierwszej turze? I dlaczego akurat te 50 parę osób ma jeden wyścig mniej? Trochę mało sensownie to wszystko wygląda.

Poprawcie mnie jeśli coś poplątałem. Większość (w tym i ja) zaczyna od drugiej rundy - Mount Panorama w seryjnej Hondzie S200 CR? Pytanie może retoryczne, ale chcę mieć zwyczajnie pewność, żeby później nie było, że naród durny i nie kuma co jest grane...

Poprawcie mnie jeśli coś poplątałem. Większość (w tym i ja) zaczyna od drugiej rundy - Mount Panorama w seryjnej Hondzie S200 CR? Pytanie może retoryczne, ale chcę mieć zwyczajnie pewność, żeby później nie było, że naród durny i nie kuma co jest grane...

Jest dokładnie tak jak napisałeś :)

Od jutra mogą wystąpić sytuacje gdy pary z wyścigiem na późniejszą godzinę będą musiały dłużej poczekać na swoją kolej. Mam jednak nadzieję, że uda się tego uniknąć i wszystkie pary pojadą o wyznaczonym czasie.

Proponuję wszystkim obserwowanie wyścigów na twitchu, gdzie będę o wszystkim informował.

http://www.twitch.tv/danteze