Błagam o pomoc - Profil FM4 który próbujesz nie jest dostępny
1 1

3 posts in this topic

Bardzo proszę o pomoc jak uruchamiam Forze 4 wyskakuje mi komunikat "Profil który próbujesz wczytać nie jest już dostępny. Korzystając z interfejsu głównego konsoli Xbox, usuń go i stwórz nowy" nie wiem co mam zrobić boje się że strace to co do tej pory udało mi się ugrać Bardzo proszę o pomoc nadmienie tylko że jestem totalnym amatorem i bardzo słabe orjętuje się w xboxsie. Jezeli istnienie możliwość proszę o napisanie mi nr tel a ja zadzwonię i może uda się to naprawić tłumacząc mi przez kom.

Z tego co pamiętam miałem ten problem kiedyś. Po pierwsze dla bezpieczeństwa zgraj wszystko na pendriva (zapisy i profil z forzy). Następnie stwórz nowy profil podczas pierwszego uruchomienia forzy z wyczyszczonym dyskiem z plików forzowych. Jak stworzysz profil i będzie on działał to z pendriva zgraj pliki na dysk, głównie zapisy bo jak zgrasz plik z profilem to znów pojawi się zapewne ten problem.

Może ktoś ma inny pomysł?

Cześć!

Powinienem dostać złotą łopatę za odkop tematu, ale jest on pierwszy w google przy wpisywaniu opisu błędu który i mi wyskakuje.

Trochę historii: Tu Dawid - z Forzą związany od wersji drugiej przez 3, 4, horizon 1, 2 na x360 i dalej FM5, 6, obecnie FM7 i horizony ponownie 2 tylko w nowym wydaniu, 3 i teraz 4. Grałem sporo swego czasu na x360. Miałem niestety gorszy okres gdzie musiałem się pozbyć sprzętu. Ale - zachowałem sejwy. Niestety kiedyś nie było chmury i zarchiwizowałem je na pendrive. Obecnie z sentymentu kupiłem sobie x360, FM2 i FM3. Niestety i w jednym, i w drugim tytule nie mam możliwości wczytania swoich starych sejwów. Pokazuje się dokładnie ten sam komunikat co koledze powyżej (w załączniku). Wersja gry wydaje się być taka sama (wcześniej i teraz chciałem grać w FM3 Ultimate), jednak nośniki są zdecydowanie inne (stare gry kiedyś sprzedałem, obecnie kupiłem "nowe"). Czy jest możliwość jakiejś naprawy czy przeniesienia moich osiągnięć? Próbowałem to, o czym mówił @Danteze, niestety bez skutku. Co ciekawe próbowałem jeszcze przenosić sejwy z np. GRIDa 2 i te działają poprawnie. Co zrobić jak zrobić... Jakieś pomysły?

1.jpg