Błagam o pomoc - Profil FM4 który próbujesz nie jest dostępny
1 1

3 posts in this topic

Bardzo proszę o pomoc jak uruchamiam Forze 4 wyskakuje mi komunikat "Profil który próbujesz wczytać nie jest już dostępny. Korzystając z interfejsu głównego konsoli Xbox, usuń go i stwórz nowy" nie wiem co mam zrobić boje się że strace to co do tej pory udało mi się ugrać Bardzo proszę o pomoc nadmienie tylko że jestem totalnym amatorem i bardzo słabe orjętuje się w xboxsie. Jezeli istnienie możliwość proszę o napisanie mi nr tel a ja zadzwonię i może uda się to naprawić tłumacząc mi przez kom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam miałem ten problem kiedyś. Po pierwsze dla bezpieczeństwa zgraj wszystko na pendriva (zapisy i profil z forzy). Następnie stwórz nowy profil podczas pierwszego uruchomienia forzy z wyczyszczonym dyskiem z plików forzowych. Jak stworzysz profil i będzie on działał to z pendriva zgraj pliki na dysk, głównie zapisy bo jak zgrasz plik z profilem to znów pojawi się zapewne ten problem.

 

Może ktoś ma inny pomysł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

Powinienem dostać złotą łopatę za odkop tematu, ale jest on pierwszy w google przy wpisywaniu opisu błędu który i mi wyskakuje.

Trochę historii: Tu Dawid - z Forzą związany od wersji drugiej przez 3, 4, horizon 1, 2 na x360 i dalej FM5, 6, obecnie FM7 i horizony ponownie 2 tylko w nowym wydaniu, 3 i teraz 4. Grałem sporo swego czasu na x360. Miałem niestety gorszy okres gdzie musiałem się pozbyć sprzętu. Ale - zachowałem sejwy. Niestety kiedyś nie było chmury i zarchiwizowałem je na pendrive. Obecnie z sentymentu kupiłem sobie x360, FM2 i FM3. Niestety i w jednym, i w drugim tytule nie mam możliwości wczytania swoich starych sejwów. Pokazuje się dokładnie ten sam komunikat co koledze powyżej (w załączniku). Wersja gry wydaje się być taka sama (wcześniej i teraz chciałem grać w FM3 Ultimate), jednak nośniki są zdecydowanie inne (stare gry kiedyś sprzedałem, obecnie kupiłem "nowe"). Czy jest możliwość jakiejś naprawy czy przeniesienia moich osiągnięć? Próbowałem to, o czym mówił @Danteze, niestety bez skutku. Co ciekawe próbowałem jeszcze przenosić sejwy z np. GRIDa 2 i te działają poprawnie. Co zrobić jak zrobić... Jakieś pomysły?

1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
1 1

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.