Filmy i Multimedia
0

26 odpowiedzi w tym temacie

Nagrałem kilka filmów z gameplayu. Strasznie trudno mi się przestawić na pada, chyba będę musiał właczyć kilka asysyt :)

Piszcie czy chcielibyście zobaczyć coś konkrentego to postaram się nagrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swir80PL - co się nie wpisales do tego tematu :)

http://forzamotorsport.pl/topic/1893-masz-ju%C5%BC-xbox-one-w-domu-wpisz-si%C4%99/

dobrze wiedzieć, kto ma juz forze i xbox one, to sie pozniej mozna razem cos pościgac :)

ja jutro od rana czekam na kuriera :) tez cos tam ponagrywam i jakas mala recenzja moze :)

Dźwięk tej mazdy w drugim filmie kozacki :) fajny w tej grze jest ten krotki Le Mans, którego nie bylo w fm4

Edytowane przez Imperator360

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie zobaczyłbym na przykładzie jakiegoś auta (np. 240sx) jakie można robić swapy, bo podobno nawet ls1 od corvetty można wsadzić :) i przy okazji jak to w końcu jest z tym livem w Polsce - działa czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa. Są już Polacy, którzy w kraju korzystają z Xbox Live po sprowadzeniu konsoli z Niemiec. Nawet czytałem gdzieś, że w innych krajach EU też im normalnie działa np jakiś Szwajcar pokazywał na youtube, że u niego działa. Zresztą sam MS o tym mówił, żeby sobie ściągać z innych krajów po tym jak ogłosili, ze znoszą blokadę regionalną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedż, a wiesz może czy będzie później jakaś aktualizacja żeby zmienić jezyk na polski czy trzeba bedzie już zostać przy angielskim czy niemiecki?

Edytowane przez Salmon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedż, a wiesz może czy będzie później jakaś aktualizacja żeby zmienić jezyk na polski czy trzeba bedzie już zostać przy angielskim czy niemiecki?

Obawiam się, że język PL pojawi się wtedy, kiedy konsola zadebiutuje oficjalnie w Polsce. Ostatnie nieoficjalne info pochodzące od MS Polska mówi o listopadzie 2014 roku, jako dacie premiery konsoli w naszym kraju, tak aby przysługiwała gwarancja na terenie naszego kraju itd. Oni oprócz języka polskiego w dashboardzie, muszą także dodać polskie komendy głosowe do kinecta, by konsola mogła zadebiutować na naszym rynku.

Oczywiście od razu dodam, że to nie jest tak, że gry też nie będą po polsku póki konsola nie wyjdzie w naszym kraju. Będzie mniej napewno niż teraz wychodzi na x360, ale np NFS Rivals czy BF4 mają polskie napisy, bo zapewne skoro robią tłumaczenie dla wersji na PC, PS4, to co za problem to samo wrzucić na pojemny dysk blu-ray zajmujące pare mb napisy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daje jeszcze jeden film dobrej jakosci z toru Bathurst w Australii. Ferrari 458 bez asyst, widok za kierownicy. Zrzucam takie okrążenia, gdzie, w którymś momencie wpadnie w poślizg czy tego typu przygody, aby każdy mógł sobie ocenić model jazdy. Wiadomo, że jak okrążenie jest czyste, to trudno pokazać model jazdy :)

Edytowane przez Imperator360

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konsola zapamiętuje ostatnie 5 minut, tego co robiłeś z dowolnej gry. Może to później zmontować z innymi fragmentami i wrzuć "do chmury" udostępniając innym, albo ściągając na komputer, żeby później wrzucić na YouTube. Nie trzeba wychodzić z gry, żeby zapisać interesujący nas fragment, a w przypadku forzy można to zrobić używając kinecta, aby nie odrywać się od kierowania np podczas wyścigu online :) W singlu wiadomo, pauze można dać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okej dzięki za odp. na pewno ułatwi to nagrywanie, a nie telefonem albo kupno easycap czy czegoś droższego w tym celu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fuuuu... zobaczcie na te drzewa na Le Mans... to są drzewa rodem z PS2 :/ kilka sprajtów na krzyż :o

Zawsze śmieszą mnie takie teksty jak Twoje :P,  Ja akurat mam PS2 i możesz wierzyć lub nie , ale na pS2 jest 10 razy gorzej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna porcja. Tutaj dwa filmiki z online. Na plus, że nie ma absolutnie żadnych lagów. Nawet jeśli w pokoju jest 10+ osób, to jęsli wszyscy mają ok łącza to nic skacze, jest płynniutko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pojedynczy samochód kosztuje 2,99 dolarów a cały pass, na wszystkie które są i które wyjdą później kosztują 49,99 dolarów. a chyba paczki to są w cenie 9.99.

co do tego najnowszego to właśnie najbardziej interesuje mnie Caterham R500 :) 3 dolary można dać aby przetestować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak czytałem o DLC i nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale ten sesson pass za 49.99$ jest tylko na 5 DLc ,więc teraz pytanie czy to wszystkie DLC jakie T10 przewiduje czy po tych 5 DLC pojawi się kolejny Sesson Pass ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi