F1 2010
0

41 odpowiedzi w tym temacie

grałem i według mnie gra na padzie jest zje***a .Według mnie forza 3 to jest raczej symualotoropodobna prawdziwym simem jest rfactor nad którym spędzilem ogromną ilość godzin wygranych na kierwnicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie grałeś w rFactora to musisz spróbować :P Ja mogę się nim cieszyć ale tylko przy mocno ociosanej grafice, a na tym filmiku to wyglądało mi już na rFactora 2, albo po prostu ktoś miał dobrego kompa :P Choć nie zwracając uwagi na grafe model jazdy jest świetny choć nie doskonały. Mimo pewnych uproszczeń żadna gra o F1 nie ma z tym porównania.

Choć niebem dla mnie byłyby tory i fury F1 do Forzy plus zmienne warunki jeszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AGM Rafael jak mówisz że forza jest trudniejsza od rfactora to odrazo widać że nie grałes w tego sima.Fakt mogło by być DLC do forzy zawierające car pack z formuły 1 byłby bardzo popularny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bry.

Widzę, że ostatni wytrwali się stąd dawno temu ewakuowali.

A ja sobie spokojnie, zagłębiam się w światku F1, dotarłem już do GP Monako. ;)

Jedno co mogę powiedzieć, to że Cods'i zrobili kupę dobrej roboty i, że gra ryje beret.

Ale nie ma niczego doskonałego, właśnie w Monako, przy 15 i 16 zakręcie, nasz poczciwy Xbox łapie zadyszkę w postaci mini lagów. ;/

Podsumowanie: 8,5/10.

P.S

Chyba tego trzeba było w tematyce F1 i już czekam na edycję 2011, która jest zapowiedziana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AGM Rafael jak mówisz że forza jest trudniejsza od rfactora to odrazo widać że nie grałes w tego sima.Fakt mogło by być DLC do forzy zawierające car pack z formuły 1 byłby bardzo popularny

Taki DLC niestety nigdy nie wyjdzie. Nie tylko z tego powodu, że nie pasuje ale licencja ta bolidy będzie wydatkiem który producentowi się nie opłaci.

Obecnie wychodzi tyle dobrych gier, że F1 zsuwa się na dalsze pozycje. Może w tym miesiącu jeszcze sobie ją sprawie. Ocena KubyXmana mnie bardziej zachęciła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tej gry zdradziłem Forze 3 , od momentu jak ja kupiłem czyli w dniu premiery do dzis nie grałem w inne wyscigi . Dla fana wyscigów i F1 pozycja obowiązkowa. Oczywiscie zeby w pełni docenic gre to trzeba grac na ustawieniach full Sim. Zmienne warunki pogodowe, bajka, zaczynasz wyscig na suchym ,w polowie zaczyna padac, by pod koniec wyscigu znowu przeschło <_< . Super. Ja pomykam juz 5 sezon i nadal mi sie nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi