Kierownice
0

5 posts in this topic

tu zamieszczamy jakie kierownice polecacie , na czym śmigacie , można a nawet trzeba jakąś recenzje zamieścić ;) okraszoną fotkami :) . Ja wkrótce napiszę coś o mojej kierownicy .

Share this post


Link to post
Share on other sites

oto kilka fotek mojej kierownicy Thrumaster FF F430

dscf0048ge.jpg

dscf0049p.jpg

dscf0050y.jpg

kilka słów o kierce , kierka ma bardzo fajny mechanizm FF który jest cichutki i precyzyjny ,sporo programowalnych guzików na samej kierce jest ich 8 + manetino 5 pozycji i D-pad na obudowie sąd dodatkowe 2 butony :wink:/> , pedały jak widać są duże i metalowe ,o sporej sile nacisku zwłaszcza hamulec , koło kierownicy jest duże ma 22" obita dobrymi materiałami ,ręce się nie pocą po dłuższym użytkowaniu łopatki do zmiany biegów również są metalowe i fajnie klikają przy zmianie biegów , jazda z kiera sprawia naprawdę dużą frajdę i jest solidnie wykonana jak za cenę 415 ziko z przesyłką, myślę ze jak najbardziej warta polecenia , jak na razie jedyną grą w której nie mogę do końca wyregulować jest iracing ://> który był ponoć pisany pod G25 . co do minusów to kąt tylko 270 stopni ale nie przeszkadza to w niczym .więcej minusów ja nie widzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z uwagi na charakter wykonywanego zawodu mam styczność z dość dużą ilością kierownic, między innymi Fanateki. Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem bo chyba przewinęły mi się wszystkie kierownice, pedały czy shiftery od nich przez łapki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można ją przyrównać do dfgt jedynie, pedały ma lepsze, łopatki ma lepsze, ff jest porównywalny za to sporo cichszy mechanizm przekładni, jedynie średnica skrętu trochę mała, ale to aż tak nie boli w wyścigach. Do g25/7 czy fanateków nie ma co przyrównywać, inna liga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.