Głosowanie na nagrodę Fair Play w PTCC!
2 2

Nagroda Fair Play  

18 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

25 odpowiedzi w tym temacie

Trzeci sezon turnieju PTCC dobiegł końca. W przeciągu paru dni tabelki zostaną uaktualnione i wyjaśnią się kwestie nagród. W międzyczasie chcemy przyznać nagrodę Fair Play do uczestników PTCC. Aby walczyć o tą nagrodę trzeba było być na minimum 4 wyścigach w sezonie. Głosować może każdy uczestnik PTCC, który kwalifikuje się do nagrody.

Pamiętajcie aby głosować na kierowców jadących w lidze w której sami jedziecie. Proszę o umieszczanie komentarzy z argumentacją swojego wyboru. Nie można głosować na siebie.

Głosować można do piątku 30 listopada. Zwycięzcy poza zaszczytnym mianem Kierowcy Fair Play otrzymają dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej w przyszłym sezonie. Ilość punktów podamy podczas ogłaszania zwycięzców, którymi zostaną dwie osoby z największą liczbą głosów z poszczególnych lig.

Fair play (z ang. czysta gra) – norma wartości w sporcie. Jest wyrazem postawy reprezentowanej na boisku/torze, gdzie zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę. Postawa ta cechuje się przestrzeganiem przepisów gry i odrzuceniem korzyści wynikających z błędów sędziego oraz różnego rodzaju oszustw sportowych. Sportowca przestrzegającego zasad fair play można poznać po godnym zachowaniu zarówno w wypadku zwycięstwa jak i porażki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pierwszej lidze zagłosowałem na Bukosa, choć głos mógłby pójść na wiele innych osób. W drugiej lidze bezdyskusyjnie na Kaczora, który jeździ najsłabiej w lidze, ale mimo to pojawia się systematycznie i nie poddaje się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pierwszej lidze zagłosowałem na Bukosa, choć głos mógłby pójść na wiele innych osób. W drugiej lidze bezdyskusyjnie na Kaczora, który jeździ najsłabiej w lidze, ale mimo to pojawia się systematycznie i nie poddaje się.

Przypominam, że można głosować tylko na osoby z ligi w której się startowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to chyba coś jest nie tak, bo chciałem właśnie zagłosować tylko w drugiej lidze i nie miałem takiej możliwości, bo wyskakuje, iż "musisz wypełnić wszystkie pola przed oddaniem głosu" czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klakier.... jako jedyny mimo zacietej walki i przypadkowym uderzeniu we mnie przeprosił, ustapił wygranego niesłusznie miejsca i dalej walka toczyła sie swoim tętnem.

wiec głso na niego bo chyba na tym polega Fair Play?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosuje na Darka a to dlatego, że jeździł najczyściej. Wszystkie walki z Darkiem były czyste oprócz tej jednej na Nordchleife gdzie z resztą to ja byłem winien. Świetny kierowca, który powinien zająć 3 miejsce w klasyfikacji szkoda tylko, że końcówka sezonu mu nie dopisała.

Edytowane przez Nyqual

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również na Darka, nie przypominam sobie sytuacji aby ktoś miał słuszne pretensje za jego jazdę, ponadto utożsamiam go właśnie jako kierowcę sumiennego i bezproblemowego

hmmm moze ja sie myle ale czy wczoraj przez Darka nie wyleciał plecak i nie darło sie kilku zawodników?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie przez Darka tylko przez Lebka, a Darek miał później incydent z Maki ale co do winy pozostawiam to sędziom.

ogólnie podpisuje się pod tym że Darek czysto jeździ ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To była sytuacja z Lebkiem, który pierw spowodował gigantyczny wypadek w pierwszym wyścigu, a po restarcie pierw wypchnął Cię na trawę, a później zaczął latać bokiem na zakrętach, nie miałem jak go ominąć i uderzyłem w barierkę(jechał po prawej stronie, ja jechałem po lewej, ten zjechał na lewo i zajechał mi drogę, a więc ja odbiłem jeszcze bardziej w lewo aby uniknąć zderzenia i skończyłem latając w powietrzu). Sam uderzyłem, więc teoretycznie nie ma kogo obwiniać, ale na przyszłość kary powinny być jakoś inaczej zorganizowane, bo to nie pierwszy raz gdy Lebek tak jeździ bez ponoszenia konsekwencji, a kara w postaci -2p mało zmienia.

Edytowane przez Plecak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie wspominając o tym, że w pierwszym wyścigu strasznie opóźnił start przez co musiałem wykonać ryzykowny manewr. No, ale to nie jest temat o Camino Viejo. Skończmy już tą dyskusję i pozostawmy ten temat do dalszej argumentacji decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mój głos oddaje na forum Danteze. Mieliśmy parę kontaktów na trasie ale wszystkie delikatne.

Chociaż był wiele razy szybszy ode mnie to zawsze czekał na mój błąd i dopiero wyprzedzał.

Co do incydentu to nie znam się i dlatego lepiej się więcej nie będę wypowiadał.

Powodzenia i przyczepności wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha... czytam i się śmieję..

1. restart przezemnie ? to mnie ktoś je### i zaliczyłem spina.

2. dostałem kare na MV za LAGI -.- (jakaś komedia)

3.mam prawo jechać szeroko. a że mi dupa latała to już nie moja wina... czepiacie się a nie wspomnę ile razy ja musiałem czekać na start wyścigu. i nie wspomnę o wyścigu na sunset gdzie był restart... straciłem na tym...

co do sezonu czwartego. nie ma być żadnych restartów.

PS.proszę o powtórkę. jak by ktoś mógł wstawić.

Edytowane przez LebeKM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. dostałem kare na MV za LAGI -.- (jakaś komedia)

Nie dajemy kary za lagi tylko za ich konsekwencje! I proszę więcej takich teorii nie szerzyć. Jeśli ktoś spowoduje wypadek przez to, że samochód mu lata po torze to ma za to kare. Tyczy się to wszystkich.

Koniec OT!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po usunięciu głosów nieprawidłowych wyniki prezentują się następująco:

Premiership:

1. AGM Bukos

2. kamil7199

Championship:

1. Danteze

2. Darek F 35 P

Mamy po dwóch zwycięzców z każdej z ligi więc nagroda zostanie podzielona. Każdy ze zwycięzców otrzyma dwa dodatkowe punkty do klasyfikacji w przyszłym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak oddałam głos bo tak uważam pare razy widziałem jak go sponiewierali i nie płakał nawet raz przez sponiewieranie go wyprzedziłem to był szok ale po parku maszyn i tak mi pokazał gdzie jest moje miejsce hehehehehehe

Dopiero dzisiaj oddałam głos bo nie zauważyłem tego głosowania sorki :)

Edytowane przez KA3OR79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi