Co warto kupić?
0

21 posts in this topic

Pytać też można w tym temacie i ja pierwszy zapytam, czy ma ktoś może telefon Samsung Galaxy S3? Co lepiej kupić Samsung Galaxy S3 czy Iphone 5? Kompletnie się na tym nie znam, a chciałbym kupić sobie na doładowania z jakimś pakietem internetowym.

Ja posiadam S1, ale kumpel ma S3 i ogólnie sobie chwali, na pewno jest znacznie lepszy od Iphone 5, przede wszystkim masz androida 4.1 a nie jakieś wymyślne iOSy, poczytaj sobie testy w necie- jest tego mnóstwo. Apple chwali się technologiami, które samsung miał już rok wcześniej w poprzednich modelach ;)

Lepiej poczekać na LG Google Nexus 4, niż brać SGS-a III. Procesor Snapdragon S4 PRO połączony z grafiką Adreno 320 w benchmarkach pokonuje Exynosa z SGS III. :]

Osobiście mam poprzedni model Nexusa, tj. Samsung Galaxy Nexus i sobie chwalę - nie ma to jak czysty Android(najszybsze aktualizacje tylko na Nexusach).

Cenowo powinno nie być tak strasznie, aczkolwiek nie wiem jak z dostępnością Nexusa 4 u operatorów.

PadFone 2 jest zbliżony do Nexusa 4, jednak ma troszkę słabszy procesor. Poza tym, nie wiem jak ASUS stoi z nakładkami i aktualizacjami swoich telefonów, dlatego uważam, że Nexus 4 to obecnie chyba najlepszy wybór - jedynie brak mu możliwości rozszerzenia pamięci przez kartę, 16GB to obecnie maksimum.

błagam was, tylko jabłuszko!

Za duże ryzyko, że w pudełku trafi się na egzemplarz, który gryzł beton... A tak na serio, to jaki jest sens kupowania sprzętu za taką kasę, jak można mieć z punktu widzenia użytkowania, a nie szpanowania sprzętem Apple, lepszy telefon? Co Twoim zdaniem jest warte w iPhone'ie tej ceny? Ja nie mam nic do sprzętu Apple - jako do sprzętu, po prostu nie rozumiem polityki tej firmy, która ostatnio strzela sobie w stopy coraz częściej.

Chodzi o wyglad systemu - nie ma sobie rownych ;)

Systemy operacyjne na "komutery" rowniez ;d

Sam wyglad telefonu tez jest kozacki ;p

Dla wielu ludzi nie jest najwazniejsza "funkcjonalosc" (to tez posiada iphone), a wzgledy wizualne i dlatego firma jest tak rozoznawalna na rynku, bo kto nie zna apple ??? ;)

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Apple to inna polka :) Fakt ze pod wzgledem funkcjonalnosci i ceny(glownie ceny) to i moze faktycznie Samsung wychodzi korzystniej od iPhona ale nie rozumiem chwalenia sie androidem. Tutaj wlasnie chodzi o system no i wyglad, moim zdaniem kazdy Macbook bedzie lepszy od innego laptotpa na windowsie ;p nie wazne co bedzie mial w srodku :) jeszcze jest kwestia przeznaczenia tych komputerow :) znajdzcie mi PC ktory wyglada lepiej od iMac'a :) z telefonem jest podobnie, mialem stycznosc z samsungiem S3 i iPhonem 5, i to i to fajnie ale jakos Iphone chodzi lepiej tak czy siak :) jablko to inna klasa!!!

Ps. Sam posiadam Samsunga S plus bo noszenie telefonu za 2 tys zlotych w portkach mnie nie rajcuje, a funkncjonuje podobnie do wyzej wymienionych :)

Edited by AGM Bukos

Witam
Mam pytanie co sądzicie, może ktoś ma o kabelku play & charge do pada, czy warto kupić i jak ktoś może ma to opinie :)