Pochwal się nowym zakupem lub prezentem
2 2

38 posts in this topic

no to ja się pochwalę pierwszy :P;)

Mój ostatni zakup to komputer -Procesor i3 3220 ,karta grafiki Sapphire Ati 7770 1Gb , 1Tb Hdd, 4 Gb ram kingstona 1600mhz , płyta gigabita, DVD iHas , jakaś buda modecoma z zasiłką 500 W. kierownica Thrumaster Ferrari F430 z FF (w porównaniu do kiery MS to kosmiczna kiera a ms na jej tle to kiepska zabawka ;) ) zestaw był dobierany pod kontem energooszczędności ale i wydajności pobór prądu w stresie na poziomie Xboxa 360 Fat więc nie jest źle ;) a nie ma Gry co by nie poszła płynnie w 1080p na full detalach (no może poza Crysis 2 z dx11 i teksturami High res hehe.. ) Do tego Gry F1 2012 , Race Injection ,Gtr Evolution i Rfactor .to chyba wszystko hehe ;)

Edited by MariuszB35 PL

Radka wybrałeś najgorszego jakiego można. Trzeba było brać Asusa albo Gigabita. Jak zasilacz był razem z budą to też radzę od razu wymienić na firmowy.

Edited by Paqito

hehe akurat pakuś radka wybrałem najlepszego ;) Sapphire jest nie do pobicia w tej kwestii , robi najlepsze chłodzenia , i ma najlepszą gwarancje :P , Gigabit ma najgorsza gwarancje akurat a a Asus to już tylko nazwa produktów co były na wysokim poziomie z prehistorii :P ,zresztą jak chcesz to poszukaj jest test w sieci kart 7770 ;) w mojej jes bardzo duzy potencjał do podkręcania bo sprawdzałem ;) ale jadę na standardowych taktowaniach bo wszystko chodzi płynnie przykład F1 2012 1080p max detale z max AA średnie Fps 58 najniższe 54 Fps . zasilacz jest markowy.

MariuszB35 PL, opowiadasz niestworzone historie. 2 rdzeniowe i3, przy gierkach które już obsługują ponad dwa rdzenie, a niedługo i więcej będzie się dławić. Sorry, ale ogólnie wybór Radeona, tym bardziej HD7770 jest, ehh... taki sobie? Nie czepiam się 4 GB RAM-u, niech będzie - zawsze można dołożyć.

Wszystkie gry które opisałeś, no może poza F1 2012(jakoś ciemno widzę, żeby był miód, malina, bo ta gra opytmalizację ma taką sobie) nie są najnowszymi produkcjami, mają po kilka lat.

Edited by KubaXman

paquś ty mi porównanie dajesz do podkręconych kart no to jasne że będą szybsze, ja spokojnie rdzeń podnoszę o 100 pamięć o 150 i zjada asusa hehe :P . Kurna czy ja wiem czy i3 to słaby wybór ? myślę że nie, liczba rdzeni 2 a wątków 4 więc tak jak by 4 rdzeniowy był ;) , nie stworzonych historii nie opowiadam , poprostu mówię co widzę , skyrim na ultra w 1080 idzie płynnie , borderlands 2 1080 full idzie płynnie , co mam narzekać :P , a F1 2012 hula aż miło więc nie wiem jak jest z jej optymalizacją , dla mnie jest wzorowa ;). Powiem tak ja składałem kompa do ceny 1800 pln taki miałem budżet , za tą cenę nic lepszego bym nie kupił , maił mieć kopa i maił być energooszczędny i taki jest, ta i3 ma najniższy pobór prądu ze wszystkich procków dostępnych , to samo grafika. Wy możecie krytykować a ja mam to w d... ;) dla mnie jest wypas.

Lepiej się pochwalcie swoimi złomami hehe... to też pokrytykuje ;)

Edited by MariuszB35 PL

Ja nie krytykuję, tylko mówię doradzam :P Co do procka to Phenom II x4 965 Black Edition był by lepszy. Ale jak już kupiłeś to nie ma tematu :)

Prąd u Ciebie w cenie złota, że tak się przejmujesz? Ja mam sprzęt kupiony dobre 2 lata temu, więc nie jest to potwór - do grania mam konsolę... AMD Athlon II x4 620, Nvidia ZOTAC GTX 465, 8GB Kingston DDR3 1333 MHZ, MSI GF-615M-P33, OCZ ModXStream Pro 600W (gierki też śmigają elegancko).

Miałem zmieniać procesor na i5 2500k z AsRockiem P67 Pro3 w zeszłym roku, ale stwierdziłem, że szkoda kasy na PC. Wolałem za to kupić sobie nowy telefon. ;)

Edited by KubaXman

akurat mam swoje jakieś wymagania do sprzętu elektronicznego i z zasady ma być energooszczędny czy to TV czy komp czy inne badziewie , to chyba moja sprawa i komentarz w stylu prąd w cenie złota to możesz wiesz zachować dla kolegów z piaskownicy :P

Fanatec CSR Wheel + Pedaly CSR Elite i Shiftery :) To juz jakies 2 tygodnie bedzie, sprzecik dziala az milo, co tu duzo mowic :) jest wypas, calkiem inna jazda, bo i gajkami sie trzeba namachac czasami :) a staram sie jezdzic w zaleznosci od auta czy to ma lopatki czy gajery. W rfactorze sprawdza sie tak sobie, z Race Injection dziala elegancko (ale to gry stare) wiec z Forza 4 jest idealnie. Ustawic mozna sobie wszystko jak sie chce sily oporu, odbicia, FF itp Co do czasow na Forzie to narazie troche jeszcze mi brakuje do tego co na Microsofcie ale juz jest coraz lepiej, zalezy od auta trasy, bo juz gdzie niegdzie bylo szybciej :)

Ps. Microsoft do sprzedania, dwie pary pedalow, stojak pod pedaly (z wawy jak ktos byl to widzial) :) no i kiera. Na dniach wrzucam na allegro.

1. Zoom do Kinecta marki Nyko

2. Odkurzacz Zelmer 4000.0 HT :D/>

3. Choinka światłowodowa :santa:/>

A jak to się sprawuje taki zoom? Nie jesteś zadowolony z niego że sprzedajesz?

Ile miałby kosztować?

Nie sprzedaje, ja to wszystko kupiłem :)

A jesteś zadowolony z tego zoom kinecta? bo planuje kupić i nie wiem czy to coś daje i czy warto?

Ja widziałem za 120 zł a Ty ile dałeś?