Plany na sezon czwarty
1 1

89 odpowiedzi w tym temacie

a może zrobić tak, że jedziemy kwalifikacje, wyścig 1szy ok. 10 okrążeń, i 2gi wyścig z tym, że w odwróconej kolejności po pierwszym wyścigu z identyczna ilością okrążeń?

Edytowane przez Mąka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś graliśmy ten system na xbox online sprawował się świetnie ;) i wbrew pozorom wcale nie tak dużo trzeba kombinować a dodaje atrakcyjności ;) zwycięzca pierwszego wyścigu musiał by sie ostro namęczyć by wygrać drugi ;). co niektórzy z forum pamiętają zapewne seat cup ;) Paqito , Veto vel Marek1 cośtam ;) chyba Bmw Rider też uczestniczył była fajana zabawa. Co do R klas to przecież możecie wziąść Audi DTM i cisnąć na wymuszonym seryjnym ustawieniu w lobby da się ustawić i każdy jedzie tym samym autem. Dtm sie prowadzą lekko i przyjemnie łatwe do ogarnięcia .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez jestem za r3 r2 i seryjnym autem, pomysl z 15-20 kolkami i 2 wyscig z odwrocona kolejnoscia tez jest dobry :) jest ciekawie, albo zrobic jeden wyscig z 30 kolkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę walczył o to żeby w następnym sezonie były 2 wyścigi na jednym torze z mniejszą ilością okrążeń jednego wyścigu i z odwróconą kolejnością w drugim wyścigu. Wydaje mi się, że taki system rozgrywki dodał by trochę pikanterii wyścigom bo nie zawsze wygrywali by ci sami, a ci co nie mają szans powalczyć o czołowe pozycję będą mieli na to szansę. Ogólna klasyfikacja była by bardziej zbliżona i o wygranie ogólnej klasyfikacji decydował by każdy zdobyty punkcik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę walczył o to żeby w następnym sezonie były 2 wyścigi na jednym torze z mniejszą ilością okrążeń jednego wyścigu i z odwróconą kolejnością w drugim wyścigu. Wydaje mi się, że taki system rozgrywki dodał by trochę pikanterii wyścigom bo nie zawsze wygrywali by ci sami, a ci co nie mają szans powalczyć o czołowe pozycję będą mieli na to szansę. Ogólna klasyfikacja była by bardziej zbliżona i o wygranie ogólnej klasyfikacji decydował by każdy zdobyty punkcik.

Hejka

Jeste jak najbardziej za tym pomysłem wygląda interesująco podpisuje się dwonma ręcoma i nogą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra skończcie już ten temat z tymi R3 R2 itd. nie od tego jest ten temat. Może zaczniecie dawać jakieś sensowne propozycję na następnym sezon PTCC, a nie offtop...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pod pod postem ale to nie szkodzi :D

jeszcze chciałbym dodać żeby na następny sezon nie zostali dopuszczeni Ci którzy w ogóle nie startowali w 3 sezonie. Zajmują tylko miejsce tym którzy chcieli by pojeździć z nami, a nie dostali się do ligi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tory które muszą być !

1.Sunset Peninsula Raceway - Full Circuit

2.Alpy Berneńskie - Festival Circuit

3.Camino Viejo pełny

4.Hockenheimring

5.Infieneon długi

6.Suzuka pełny

7.Sedona klubowy

8.Road America

Samochód : Może jakieś audi :D Jeden model.

z napędem AWD S/R1

Boksy : 1x obowiązkowe

Uszkodzenia : Symulacja

Klasyfikacje : dwa okrążenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zrobić listę (nie)obecności? Każdy kto wie, że nie będzie mógł się pojawić na wyścigu, daje o tym znać w odpowiednim wątku. Wtedy będzie wiadomo kto nie pojawia się bo nie chce, a kto bo nie może.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja proponuje : RWD, klasa S lub R3, wybrac jedno auto, typu przyklad : Aston Cup, Ford GT, Ferrari 458 Cup co tam wybierzemy mozna zrobic ankiete. I jechac ta seria, zeby bylo rowno dla wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja proponuje : RWD, klasa S lub R3, wybrac jedno auto, typu przyklad : Aston Cup, Ford GT, Ferrari 458 Cup co tam wybierzemy mozna zrobic ankiete. I jechac ta seria, zeby bylo rowno dla wszystkich :)

Dla mnie idealnie, oczywiście do tego tory pokroju Silverstone czy Suzuka czy Laguna :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imperator rowniez i ja sie w kwesti torow zgadzam, Suzuka, Mugello, Silverstone, Laguna Seca, Hockenheim, Road America, Nurburgring Gp i Nordschleife :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi