Plany na sezon czwarty
1 1

89 odpowiedzi w tym temacie

Sezon trzeci jest już na półmetku więc czas rozpocząć dyskusję na temat kolejnego. Oto wstępne plany:

1. Wydłużenie wyścigu czasowo do 40-45 minut.

2. Czas rozpoczęcia godzina 19:30 lub 20:00.

3. Zmiana dnia tygodnia odbywania się wyścigu, w grę wchodzi czwartek. Piątek jest dniem raczej imprezowym, tym bardziej wieczorem. Możemy zostawić też tak jak jest teraz, czyli niedziele.

4. Klasa samochodów A lub S.

5. Napęd na tył.

6. Tory realne tak jak w sezonie 1 i 2.

7. Powróci puchar w nowej formie i z bonusowymi punktami do klasyfikacji generalnej.

8. Wydłużenie sezony do 8 rund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za klasa A i RWD, tory musza byc realne, a kwalifikacje sa dobre ;) czas wyscigu, hmmmmm no nie wiem ;d mi pasuje czwartek godzina 20.30 ;)

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kamil7199

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne dwie pozycje do listy dodane. Cała prezentuje się tak:

1. Wydłużenie wyścigu czasowo do 40-45 minut.

3. Zmiana dnia tygodnia odbywania się wyścigu, w grę wchodzi czwartek. Piątek jest dniem raczej imprezowym, tym bardziej wieczorem. Możemy zostawić też tak jak jest teraz, czyli niedziele.

4. Klasa samochodów A lub S.

5. Napęd na tył.

6. Tory realne tak jak w sezonie 1 i 2.

7. Powróci puchar w nowej formie i z bonusowymi punktami do klasyfikacji generalnej.

8. Wydłużenie sezony do 8 rund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja proponuje zostać przy niedzieli, dzień wolny od pracy/szkoły i każdy znajdzie czas wieczorem na wyścig, myślę, że wystarczy przełożyć godzinę za 19:30 na 20:00 albo 20:30. Co do typu klasy jestem za S klasą, A klasę już jechaliśmy z tylnym napędem, a tył napęd i S klasa może okazać się ciekawym rozwiązaniem. Albo przejść już na klasę R3 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Dla mnie totalny bezsens, idea szybkich wyścigów jest zdecydowanie najlepsza. Obecnie sytuacja jest taka, iż pierwsze 5 okrążeń jedzie się razem, a później każdy nabiera swojego tempa i przez resztę wyścigu jedzie się tak na prawdę samemu. Wyścig na Peninsuli był dla mnie chyba najfajniejszy do tej pory z tego względu, że był krótki. Tak samo Indianapolis w drugim sezonie.

2. 30 minut w prawo czy w lewo chyba nie robi jakiejś ogromnej różnicy, więc dla mnie bez znaczenia, ale jechać o 20:30 to trochę słabo, dla mnie 19:30 bądź 20:00 jest lepszą godziną na takie rozgrywki, szczególnie że po wyścigu lubię sobie obejrzeć jakiś film lub po prostu odpocząć, a im później, tym mniej czasu na wyluzowanie się przed kolejnym dniem roboczym.

3. Wolę aby wszystko pozostało tak, jak jest obecnie.

4. Niezbyt przychylnie jestem nastawiony do klasy S, pojechałbym w A lub w R3 samochodami z homologacją wyścigową.

5. Tak, chyba nie trzeba opisywać.

6. Ok.

7. Chyba zbyt mi jeszcze wiadomo aby wypowiadać się na ten temat, nie wiem co w tym przypadku oznacza nowa forma, musiałbyś powiedzieć na czym ta nowa forma ma polegać.

8. Obecnie jest dobrze, im więcej rund tym bardziej samochody zaczynają się nudzić, a w ten sposób mamy zapewnione ciągle zmieniające się auta, toteż rozgrywka nie staje się jakoś specjalnie monotonna.

Edytowane przez Plecak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sezon to sezon i ma być porządnie i długo a nie jakieś babci sranie :| Plecak powiedz sam ile wyścigów przejechałeś w poprzednim sezonie? Jeden? (nie wiem jak było w pierwszym sezonie) To jak możesz pisać coś o monotonii i twierdzić, że samochody zaczynają się nudzić? Chcesz zmieniać je jak rękawiczki? Wielu ludzi nie zawsze ma możliwość pojechania w wyścigu i z takich 6 rund nagle robią się dwie czy trzy i dla takiej osoby jest już po sezonie i tylko frekwencja decyduje o klasyfikacji generalnej. Własnie te wspomniane puchary mają urozmaicić i zagęścić cały sezon bo będzie okazja aby pojeździć czym innym i dodatkowo zebrać punkty do klasyfikacji generalnej a poprzez większą ilość rund trzeba będzie walczyć o każdy punkt aby być pewnym wygranej.

Wydłużenie wyścigu to bezsens? W takim 30 minutowym wyścigu jechaliśmy zaledwie 17, 18 okrążeń i jeden błąd praktycznie eliminował Cię z wyścigu a jak będzie Więcej czasu to trzeba będzie się pilnować i skupiać aż do samego końca a nie każdy wytrzyma te parę minut więcej mając świadomość, że ktoś Cię goni a zostało jeszcze 20 minut wyścigu i nie możesz być pewnym swojej pozycji.

W ogóle najlepiej zróbmy sobie mini sezon, jedźmy 10 minut bo przecież szybki wyścig jest najlepszy, zredukujmy do 2 rund bo znudzą się nam samochody i tak co dwa tygodnie będziemy zmieniać samochody i tory. Wielu ludzi narzeka ale jakoś mało osób raczyło wylać swoje żale na forum a jak przychodzi do zmian to widzę, że każdy zapomniał już o tym co mówił.

Dziękuje dobranoc - róbcie sobie jak chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sezon to sezon i ma być porządnie i długo a nie jakieś babci sranie :| Plecak powiedz sam ile wyścigów przejechałeś w poprzednim sezonie? Jeden? (nie wiem jak było w pierwszym sezonie) To jak możesz pisać coś o monotonii i twierdzić, że samochody zaczynają się nudzić? Chcesz zmieniać je jak rękawiczki?

Trochę skleroza, bo w drugim sezonie byłem praktycznie przed każdym wyścigiem i dopiero przed rozpoczęciem wyścigu podejmowałem decyzję, że ja nie jadę, bo dla mnie nie ma sensu w 4 czy 5 osób.

Chcesz zmieniać je jak rękawiczki?

A czy zmienianie samochodu co 6 wyścigów jest zmienianiem wozów jak rękawiczki czy skarpetki? Według mnie nie, bo jedziemy sezon i pomiędzy sezonami jest około miesiąc przerwy, co sprawia, że wóz jest zmieniany raz na ok. 2,5 miesiąca i obecna forma jest najbardziej optymalna.

Wielu ludzi nie zawsze ma możliwość pojechania w wyścigu i z takich 6 rund nagle robią się dwie czy trzy i dla takiej osoby jest już po sezonie i tylko frekwencja decyduje o klasyfikacji generalnej.

Nawet po wydłużeniu rund będzie o tym decydowała frekwencja, masz wszystko zbyt wyidealizowane, a powinieneś pamiętać, że idealnego systemu nigdy nie stworzysz. Im więcej wyścigów, tym potencjalnie większa szansa na to, że przez zwiększoną ilość wyścigów zaburzy się klasyfikacja generalna. Przykład - jest 6 wyścigów, jadę wszystkie i wszystko jest ok. Przykład numer dwa - jest 8 wyścigów, jadę 6 i w 7 wyścigu wypada mi coś i nie mogę go pojechać - jest problem. Gdyby wyścigów było 6 zamiast 8 to problemu by nie było.

Własnie te wspomniane puchary mają urozmaicić i zagęścić cały sezon bo będzie okazja aby pojeździć czym innym i dodatkowo zebrać punkty do klasyfikacji generalnej a poprzez większą ilość rund trzeba będzie walczyć o każdy punkt aby być pewnym wygranej.

Na temat pucharów się nie wypowiadałem przecież, bo nie do końca rozumiem tego ideę, jak się dowiem o co w tym chodzi to skomentuję.

Wydłużenie wyścigu to bezsens? W takim 30 minutowym wyścigu jechaliśmy zaledwie 17, 18 okrążeń i jeden błąd praktycznie eliminował Cię z wyścigu a jak będzie Więcej czasu to trzeba będzie się pilnować i skupiać aż do samego końca a nie każdy wytrzyma te parę minut więcej mając świadomość, że ktoś Cię goni a zostało jeszcze 20 minut wyścigu i nie możesz być pewnym swojej pozycji.
Ja stwierdzam odwrotnie - organizm się męczy, dlatego człowiekowi łatwiej jechać skupionym przez 30 minut niż dwa razy tyle.
W ogóle najlepiej zróbmy sobie mini sezon, jedźmy 10 minut bo przecież szybki wyścig jest najlepszy, zredukujmy do 2 rund bo znudzą się nam samochody i tak co dwa tygodnie będziemy zmieniać samochody i tory. Wielu ludzi narzeka ale jakoś mało osób raczyło wylać swoje żale na forum a jak przychodzi do zmian to widzę, że każdy zapomniał już o tym co mówił
Podaruję sobie komentarz, szkoda nerwów na marną prowokację. Edytowane przez Plecak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat jest stworzony do dyskusji nad propozycjami które dałem. Nie są one w żadnym wypadku pewne, że zostaną wprowadzone w życie. Zbieram informację co sądzicie o tych propozycjach. Kłótnie i docinki nie mają tutaj żadnego sensu. Im więcej wypowiedzi zbiorę tym więcej się dowiem od was na temat turnieju.

Jak słyszałem były opinie, że turniej jest organizowany pod organizatorów, a jak daję wam możliwość decydowania i wyrażenia opinii i pomysłów na nowy sezon to sami tworzycie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle ile osób to tyle opinii :) ale, ni chodzi o to, tylko o dobra zabawę i te wszystkie punkty za wyścig, to tworzy cała otoczkę zabawy "rywalizacji". Jest bardzo dobrze jak jest i myślę ze 90% zgodzi się ze mną. Atmosfera, jest bardzo dobra, drobne kolizje i potem jakieś posty na ten temat, restarty, treningi wspólne. Właśnie po to została ta liga założona i nie uważam, aby były potrzebne jakieś diametralne zmiany oprócz AUT i TRAS. Zasady są bardzo dobre i z tym tez się zgodzi większość, bo wszystkim dogodzić się nie da :devil:

Edytowane przez kamil7199

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak słyszałem były opinie, że turniej jest organizowany pod organizatorów, a jak daję wam możliwość decydowania i wyrażenia opinii i pomysłów na nowy sezon to sami tworzycie problemy.

W pełni się zgadzam, niektórzy nie potrafią się pogodzić z tym, że ktoś ma inne zdanie od nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje możliwość jazdy z TCS w Premiership

hahaha chyba sobie jaja robisz z TCS :D Ja proponuje w ogóle wyłączyć w następnym sezonie wszystkie pomoce i tak jechać, będzie więcej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Wydłużenie wyścigu czasowo do 60min. (Chodzi o to by przejechać 60min)

3. Dzień tygodnia. Niedziela

4. Klasa samochodów S. (Można zrobić też by jakiś sezon jechać R1)

5. Napęd obojętnie.

6. Tory uzgadniamy przed sezonem

8. Nie mam zdania.

9.Bez restartów.

Będę twardo stać przy 60 minutach. Braku restartów.

Ktoś tu wymięka ; ) Gracie po 4h czasami całe noce na grze spędzacie. I trudno w wyścigu który trwa 60 min ? To co jedziemy teraz to jest stanowczo za krótko. Dobry gracz uzyska pierwszą linie i przejedzie wyścigu bez problemu. 60 min to już błędy dachy i szansa dla tych z tyłu. Jak komuś się zachce pić to wjedzie to pit stopu który musi być i napije się. Chodź wątpię by ludzie w takim wieku nie wytrzymali (ewentualnie słomki połączycie sobie).

Dziękuję dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

60min to dużo, za dużo. W 2 sezonie było troszkę ponad 45min i było słuchać narzekania, sam już miałem dość. Lebek rozumiem cię, jesteś jeszcze młody i masz dużo czasu na grę, ale ja nie (i pewnie wiele osób się ze mną zgodzi), czasem nie włączam konsoli w ciągu dnia, a cały tydzień czekam tylko i wyłącznie na wyścig, włączam konsolę, jadę, kończę i wyłączam konsolę.

Co do reszty punktów nie widzę problemów, ale proponuję zrobić ankiety co do terminów i godzin wyścigów.

Edytowane przez alq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi