Medal of Honor Warfighter
1 1

10 posts in this topic

Nie sugerując się opinią innych osób oraz oceną przez różne serwisy postanowiłem kupić MoH. Przed chwilą ukończyłem kampanię dla jednego gracza i odczucia mam pozytywne. W przeciwieństwie do Battlefielda nowy Medal of Honor posiada duszę i wzbudza o wiele większe emocje podczas gry. Wraz z kolejnymi misjami wzrasta nasze przywiązanie do bohatera którym gramy. Dla mnie głownie tym czynnikiem gra przerasta Battlefielda, który jest wręcz suchy i pozbawiony uczuć. Dobra strzelanka nie polega tylko na ciągłym strzelaniu i przechodzeniu kolejnych misji, musi mieć po prostu coś w sobie przez co będziemy chcieli utożsami się z bohaterem. MoH ma właśnie to coś. Nie będę również ukrywał, że ostatnia misja potrafi wywołać łezkę w oku.

Podczas gry będziemy mieli okazję współpracować z polską jednostką GROM. Jest to miły akcent w grze, gdy widzimy charakterystyczne elementy ubioru na żołnierzach, takie jak naszywki Poland oraz znak Polski Walczącej.

Nad trybem multiplayer nie będę się za dużo rozwodził, jest ok ale bez polotu jak w Battlefieldzie. Pozytywnym punktem jest natomiast ranking Nations. Pozwala zdobywać punkty na rzecz kraju dla jakiego grasz.

Teraz małe podsumowanie. Porównując dwoje odwiecznych konkurentów czyli MoH i Battlefielda, ten drygi to przede wszystkim gra online a MoH to single player.

Ocena:

Single player 8,5/10

Multiplayer 5,5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fikacja literacka - domyslam sie, ze chodzi o kampanie i nie zgadzam sie z tym ;) nie podwazam samej "fikcji literaciej" ale to, ze te kampanie sa inne i ta z coda jest duzo ciekwsza od bfa ;) jeszcze mozna porownac bfa bc 2 i bfa 3, to jest mega roznica i ta z bfa 3 to jakas pomyslka ;p

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamil ale jakoś mnie BF3 Bardziej wciągnął w rozgrywkę bo odpaliłem i około 2 h pograłem , Mw3 odpaliłem obejrzałem filmik strzeliłem 3 razy i wyłączyłem ,pewnie kiedyś wrócę i skończę

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie no ja wszystkie cody zawsze z wywieszonym jęzorem grałem ;) , może jest przyczyną to że teraz w te tytuły Mw3 i BF3 gram na PC no i tu niestety ale grafika robi tą różnice bo BF3 wygląda o niebo lepiej, tak samo jak odpaliłem Crysisa 2 to opad szczęki , rozgrywka nabiera innego wymiaru , i do tego zauważyłem że gry na PC są trudniejsze. Ja zawsze gram na najłatwiejszym poziomie pierwszy raz w każdą grę , i tak jak w Crysis2 na xsa zgninąć mi sie udawało gdzieś w drugiej połowie gry to na PC ginę nie porównywalnie częściej , zresztą tak samo w BF3 czy MW 3 . Gdzieś tez w recenzjach odnośnie Skyrim czytałem ze ta gra jest za łatwa , a mnie frustruje bo wydaje mi sie za trudna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co sądzicie o nadchodzącej grze far cry3?

Chce sobie właśnie kupić jakąś strzelanke i z recenzji jakie czytałem to zapowiada się nieźle.

Nie wiem też czy poradzę sobie na padzie bo zawsze na myszce

grałem na pc-cie.

Edited by Darek F 53 PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
1 1

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.