Dyskusja ogólna
3 3

205 posts in this topic

Pierwszą informacją, którą mogę wam przekazać to klasa samochodów oraz napęd. Będzie to klasa S, początkowe jej indeksy. Napęd będzie rozdzielony na wszystkie koła. Moc i napęd sprawi, że wyścigi powinny być niezmiernie ciekawe. Mimo, że przyczepność będzie zwiększona to samochody będą dobrane tak aby nie było tak łatwo jakby się mogło wydawać.

Kolejna informacja to kamera, chcielibyśmy przekonać was do jazdy z kamery z kokpitu. Niebawem ukaże się ankieta i chciałbym aby wszyscy się w niej wypowiedzieli. Niewątpliwie zmiana kamery sprawi, że wyścigi będą ciekawsze i ich poziom wzrośnie.

Brzmi ciekawie ale niestety klasa S i napęd 4WD dyskwalifikuje Hondy a miałem nadzieję, że się nimi pościgam :) No cóż oby inne Japończyki były dostępne :)

to chyba nie chodzi o 4wd tylko ze bede pojazdy o różnych napedach rwd fwd awd kto co bedzie wolal tylko ze 90% pewnie i tak wybierze rwd

Obyś miał rację :) Bo ''rozdzielony na wszystkie koła'' - brzmi dla mnie w taki sposób, że każde koło będzie miało napęd czyli 4WD :) Nie ma co się domyślać, będzie Danteze to wyjaśni.

Takie moje pytanie - w stawkę wchodzą wyłącznie samochody z zamontowanym standardowo AWD czy będziecie również sprawdzać inne samochody z przełożonym napędem z 2WD na 4WD?

tylko te z fabrycznym zamontowanym 4x4

Ps. o autach nie ma co na razie pisać bo są sprawdzane różne opcje więc może sie to zmienić

Edited by MariuszB35 PL

A może wprowadzić jakieś 2, 3 albo 4 samochody z podobną mocą i osiągami, i zrobić tak, że każdy będzie losował samochód? W przypadku 2 albo 4 samochodów na 16 osób w lidzę była by taka sama liczba tego samego auta i nie było by sytuacji, że np. 80% jeździ takim samym. W przypadku 3 aut jakoś by się to rozwiązało :D

Edited by Mąka

Skoro jest tak ciężko dobrać samochody to może jednak rozważycie opcję zmiany klasy i napędu? W poprzednim sezonie naprawdę dobrze trafiliście z samochodami i przy dobrych ustawień szanse były wyrównane także nie wierzę w to, że teraz macie jakieś kłopoty :)

Ja myślę, że dwa modele w zupełności by wystarczyły. Jak napisał Maki, prawie 80% wybierze ten sam model, a dla "hipsterów" będzie, "ten drugi".

:D

Rozważamy takie opcje:

1. Subaru vs. Evo w klasie S. Zrobić ustawienia na te dwa samochody i skupić się na nich.

2. Wybór samochodu seryjnego i z pośród 2-3 samochodów dać do wyboru w ankiecie.

3. "Clio Cup" - jeden samochód do maks klasy tak jak to zrobili we Francji chyba.

4. Klasa R3 - wybieramy słabszy samochód w tej klasie, max dwa.

Decyzje podejmiemy w gronie organizatorów. Możecie wyrazić swoją opinię ale w niedużym stopniu będzie miała wpływ na naszą decyzję. Chcę abyście wiedzieli nad czym myślimy :D

Też się wstawiam za seryjnym, byleby klasa nie była zbyt wysoka ani niska. To z Clio Cup też może być.

Edited by Plecak