Ogólna dyskusja o grze Forza Horizon
1 1

64 postów w tym temacie

czy model jazdy będzie bardziej zręcznościowy czy podobny do tego z zwykłej forzy?

plotka,legenda,mit,zabobon głosi iz fizyka ma byc jak w 4!!!!:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe jak będą te przerywniki rozwiązane, w sensie czy będą pokazywać nasz samochód. Bo mi to raczej nie wygląda jakby było na silniku gry, tak więc gra nam pewnie będzie albo narzucać jakiś samochód albo pokazywać tylko postacie i nic więcej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdjecie ktore dalem powyzej przedstawia corrado ktore nalezy do gracza i jest to przerwnik w ktorym gracz wjezdza na ten caly festiwal, bylo tez wiele filmikow ktore pokazywaly jak kierowca wychodzi ze swojego samochodu i idze rozmawiac z innymi kierowcami wiec pokazane sa i samochody gracza, innych kierowcow i kierowcy w tym samym czasie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wiem. Tylko, że jak dla mnie to grafika na tym co wkleiłeś wygląda inaczej (czyt. lepiej) niż np. na tym gameplay'u z E3 co tam jacyś ludzie sobie gadali a potem wskakiwali do furek. Chyba, że teraz jest jakiś filtr albo coś innego na tych cutscenkach. Poza tym chyba tylko nie ja mam wrażenie, że samochody wyglądają inaczej na przerywnikach niż na gameplay'ach, Ty nie masz takich odczuć?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzieliście?

NOC :hyper:

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że będzie noc. W końcu, wiele osób na to czekało, w tym ja.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Microsoft już teraz potwierdził, że najnowsze wyścigi od Turn 10 doczekają się comiesięcznych rozszerzeń, w których znajdziemy nowe fury. Rzecz jasna trzeba będzie za nie zapłacić.

Natomiast 18 grudnia pojawi się jakiś większy dodatek, ale na razie konkretów nie znamy. Poza tym, że wszystkie DLC można nabyć od razu, kupując Season Pass.

Ĺšródło: http://gamezilla.kom...nie-mnostwo-dlc

Studio Playground Games ujawniło zawartość, do której dostęp otrzymają nabywcy przepustki Season Pass do gry Forza Horizon. Będzie to duże rozszerzenie, sześć dodatków DLC zawierających dodatkowe samochody, pięć ekskluzywnych pojazdów oraz DLC wypuszczone w dnu premiery Forza Horizon. Zakup Season Pass będzie wiązał się z wydaniem 4000 punktów Microsoftu, co jest kwotą niższą o 17% w stosunku do tego, co zapłacilibyśmy za poszczególne DLC osobno.

Ĺšródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=71332

Więc wchodzi w skład Season Pass.... :>

Edytowane przez Michał Gacek
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Danteze, Porsche nie będzie, Greenawalt już mówił w jednym z wywiadów, że nie ma Porsche - tylko RUF.

Może potem wyjdzie z okazji jakiegoś dodatku po złodziejskiej cenie. :/

A tutaj filmik pokazujący, jak w Horizonie wygląda aspekt tuningu samochodów - na warsztacie Silvia S15:

Edytowane przez KubaXman
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Porsche nie ma bo oczywiście licencję zgrzytnęło EA do swojej jakże świetnej gry Burnout: Most Wanted...tak jak poprzednio do NFS: The Run. Gorzej się tej licencji wykorzystać nie dało :|

Szkoda, że koleś nie pokazał jakie felgi będą dostępne ale patrząc na wszystkie części raczej nie zobaczymy nic nowego chociaż pewności mieć nie możemy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka fotek jakie dzisiaj zrobilem, jesli ktos ma jakies pytania odnosnie gry to walic smialo, chetnie odpowiem ;)

8080590085_26ee86c296_c.jpg

8080602990_f90d33aa1e_c.jpg

8080607809_e5e4458cf4_c.jpg

8080712425_2e62463a9e_c.jpg

8080885423_fb8ec479b3_c.jpg

8080885601_f59e33201b_c.jpg

8081974709_b304bc8404_c.jpg

Edytowane przez H3rTz DoNuT
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach