Nurburgring Gp - Dyskusja
0

36 postów w tym temacie

ja wczoraj troche pojezdzilem, 2:06:033 najlepszy i licze ze te niskie 2:06:2xx-3xx pojade i utrzymam takie tempo :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nic prawie jeszcze nie jeździłem , zdaje sie w niedziele spróbowałem przejechać jedynie kilka okrążeń i 2.06.9 wyszło , popracuje nad setupem to może będziemy z Paqusiem w stanie powalczyć

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi dziś udało się zejść poniżej 2:06 na 2:05,9 ale da się z tego urwać jeszcze ze 0,2 patrząc na czas sektora pierwszego jaki miałem na tym najszybszym okrążeniu. Będzie walka :)

Edytowane przez Imperator360
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem jak najbardziej za "normalnie" czyli w ta niedziele o 19.30

Jedźmy normalnie, sporo osób nie chce rano a problemy z polącznieniem i tak ktoś miał, ale to indywidualne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmawiałem z Lopezem i on jest za przełożeniem wyścigu na 26.08 , czyli tak jak zaproponował Danteze ,dla całego PTCC , tutaj narazie wypowiedziałem sie ja i imperator że chcemy jechać teaz, z Mariuszaq wypowiedzi wnioskuje tez ze chce jechać w ten weekend , a co z resztą ?? wszyscy są na wakacjach ?? Jeśli frekwencja ma być 5-7 osobowa to chyba bez sensu jechać teraz, jednak skąd mamy to wiedzieć jeśli nikt nic nie napisał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też bym prosił jeśli mozna o przelozenie wyscigu - rano jutro dał bym rade niestety 19,30 już nie :)

A co do czasu to 2:05:8xx udało sie zrobić bez linii - z linią mi wogule już nie idzie :)

Edytowane przez bieda71
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do czasu to 2:05:8xx udało sie zrobić bez linii - z linią mi w ogóle już nie idzie :)

Ja dziś bez linii Prosiakiem 2:05,738, tylko, że dziś nie jedziemy z tego co widzę ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach