Road Atlanta - Dyskusja
0

26 postów w tym temacie

Panowie jak idą przygotowania do kolejnego wyścigu ? dla mnie to niestety kolejny nie lubiany tor :) zdarza się wykręcić niezły czas, poniżej 1.28 ale generalnie bardzo nie równo mi się tam jeździ ,trzeba cały czas uważać żeby czegoś nie schrzanić . Chyba jednak zapowiada się słabiutki wyścig w moim wykonaniu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1:30:1xx ale mało jeździłem bo porysowała mi się płyta i czasem wczyta trase, czasem nie.

offtop:

Czy zna ktoś tani i dobry sposob na regenracje plytki? albo juz gdzies wysylal i moze cos polecic? Bo inaczej nie wiem czy dam rade wystartowac w niedziele(instalacja zatrzymuje sie na 29%)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam różnie jeden dzień jeżdżę 1:27:5xx-7xx regularnie a następny 1:28:0xx- 3xx . w sumie lubię ten tor więc może w końcu złapie równą formę

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w sumie nie wiem , też za bardzo czasu nie mam żeby jakoś wyregulować jazdę , wolał bym jechać raz za razem jakiś jeden konkretny czas a nie prawie sekundowa rozbieżność ;) . Ale lubię ten tor znam go dobrze o mało nie wygrałem tu z Bukosem :) w Power and Beauty ;) więc może mi się uda poprawić powtarzalność czasów , na poziomie takim jak bym chciał ;) czyli te 27:5xx + - 2xx ;) i powalczyć o coś więcej jak na sebringu który mi nie wyszedł kompletnie , w treningach było dobrze w wyścigu kaszana jak ich mało

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh mi sie udało z linia pojechać 1;27;908 a bez lini szkoda gadać hehe 2 sec gorzej :) chciałem się pochwalić wrzucając zdjęcie ale nie mogę lub nie potrafię ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema, mi sie udawalo najszybciej pojechac 1.27.4 taki czas mam na rankingu ;d i regularnie to raczej 27.7xx, ale niestety mnie nie bd w ten weekend na wyscigu ;( sorry, ale musze siedziec z rodzicami na dzialce... Nuda ;d

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja póki co 1:27,576 ale da się szybciej, trza tylko skleić idealne kółko ;) Najwięcej stracić i zyskać można w końcówce okrążenia i swoje najlepsze kółko zrobiłem właśnie tracąc tam koło 0,2. Tor spoko, będzie sporo się działo na tej najdłuższej prostej i na dohamowaniu do niej :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety znowu serwery forzy mnie oszukaly - nie mam juz pomyslow co zrobic zeby nikogo nie wywalalo w trakcie gry ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no trzeba chyba godzinę startów przenieś na jakąś inną chłopaki rzucili pomysł ze o 10 lub 11 rano w sumie nie głupi pomysł i ja jestem za.

Mi znowu kierownica zrobiła zonka ( a była szansa na dobry wynik ^^ ) weszła w stan pauzy sama sobie przed szykną a co było dalej łatwo sie domyśleć , kilka razy po bandach auto czerwone koniec wyścigu ;) . Foock Ju MSoft :)

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chmpionschip chciałbym aby została 19:30 ewentualnie 1-2h wcześniej. Pozostałe ligi mogą ustalić własne godziny, byle to była needziela.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwalifikacje udane, start z 2 miejsca. Niestety w wyścigu zabrakło chyba tylko koncentracji. Pierwsze 2-3 okrążenia z wieloma małymi błędami i z jednym dużym, przez który wyprzedził mnie Paqito i KAP3LAN. Udało się jednak utrzymywać tempo rywala i nawet podkręcić, gdy ten zjechał do PITSTOPU. Zaowocowało to tym, że po mojej wizycie w alei serwisowej, wyjechałem przed KAP3LAN w odstępie jakiś dwóch sekund. Udało się nawet troszkę jeszcze odjechać, ale na przedostatnim kółku zbyt agresywnie wjechałem w pierwszy zakręt i musiałem odpuścić tracąc trzecie miejsce.

Ogólnie wyścig nieudany, pozytywne jest to, że były momenty, w których patrząc na stratę do liderów podczas wyścigu, przez kilka okrążeń ona się nie zmieniała, a więc były możliwości jechać porównywalnym tempem jak dwa pierwsze miejsca. Trza cisnąc dalej i może w kolejnych rundach sięgniemy po coś więcej ;)

Co do godziny, mogę jechać rano 10-11.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyścig o tyle dla mnie dobry że równo i czysto pojechany, Prawdopodomnie byłbym ostatni gdyby nie problemy sieciowe. Grunt że pojechałem równo, co bez lini nie jest łatwe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udało mi się wygrać kwalifikacje z czasem 1:28;1xx i to w dużej mierze pozwoliło pojechać dobry wyścig. Startowałem z pierwszego pola za mna imperator a za nim Paqito, na pierwszym okrążeniu odjechałem na 100 metrów, na drugim o kolejne 100, na trzecim okrążeniu gdy Paquś uporał się już z Imperatorem, miałem około 250m przewagi nad nim, i taka odległość utrzymywała się przez kilkanaście kolejnych okrążeń. Im bliżej jednak końca wyścigu tym auto jak dla mnie spisywało sie coraz gorzej, kolejne błędy i coraz słabsze czasy powodowały że Paqito zbliżał się i odrabiał po kilka-kilkadziesiąt metrów, aż na 26 okrążeniu po pierwszej szykanie i zaraz przed szybkimi eskami, straciłem panowanie nad moim Porsche ,próbując ratować auto przed rozbiciem o bandy straciłem całą przewagę która wynosiła wówczas około 100-130m ,wyhamowałem prawie zatrzymując się na poboczu a Paquś przejechał obok mnie przejmując fotel lidera wyścigu. Postanowiłem natychmiast zjechać do pit stopu, a po wyjechaniu z niego moje tempo wyścigowe poprawiło się. Paquś jechał na pozycji lidera a ja próbowałem gonić, gdy zjechał do pitu na 29 okrążeniu ,miałem nadzieje że zbliżyłem się na tyle, że wsiądę mu na ogon i może na zimnych oponach, popełni jakiś błąd. Okazało się że moje tempo na ostatnich kółkach było lepsze od Paqusia, i wyprzedziłem go na wyjeździe z boksu na 30 okrążeniu, i udało się dowieść zwycięstwo.

Wyścig na nie lubianym torze, gdzie nie liczyłem na dobry wynik udało się wygrać, co rekompensuje mi trochę Sebring gdzie byłem naprawdę mocno przygotowany jednak problemy techniczne nie pozwoliły ukończyć mi wyścigu. Następny Hockenheim,lubię ten tor, mam nadzieję powalczyć o dobrą lokatę, od dziś zabieram się za przygotowanie auta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh no właśnie, masz racje alq lypny strasznie, nie wiem czemu mi się Hockenheim wkręcił :( i nawet już wczoraj kilka kółek na nim przejechaliśmy, Sorry chłopaki za pomyłkę :) Vento miał jednak racje że ją trenował.

Jednak zanosi się kolejny trudny kawałek chleba za tydzień :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

30 okrazen - troche duzo ale jakos dalem rade utrzymac tempo, gyby nie zakret po dlugiej prostej i odwieczny problem z hamulcami to moze 6-7 miejsce w pelnym skladzie? Samochod sprawowal sie znakomicie lecz predkosc prosiakow na prostej to cos innego. Nastepny to sedona i tu chyba Mazda i Nissan wyjda lepiej

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prędkość Porsche jest taka jak mazdy, nie wiem czy nissan nie jest przypadkiem szybszy (PDR Sapor ma zdaje się szybszą nyse niż moje prosie), jednak Porsche, przynajmniej moje i Paqito ma lepsze przyspieszenie niż mazdy i nissany ,przynajmniej te które miałem okazje mijać :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prędkość Porsche jest taka jak mazdy, nie wiem czy nissan nie jest przypadkiem szybszy (PDR Sapor ma zdaje się szybszą nyse niż moje prosie), jednak Porsche, przynajmniej moje i Paqito ma lepsze przyspieszenie niż mazdy i nissany ,przynajmniej te które miałem okazje mijać :(

No na 1/4 moja mazda nie miała by z toba szans, bardzo widoczna przewaga na starcie :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sedona lipny tor ? co wy gadacie :( elegancki tor jest, teraz juz sie pojawie, szkoda ze nie moglem pojechac z wami tej Atlanty bo czulem ze moglbym powalczyc :( zobaczymy jak Mercedes na sedonie sie sprawdzi

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sedona lipny tor ? co wy gadacie :) elegancki tor jest, teraz juz sie pojawie, szkoda ze nie moglem pojechac z wami tej Atlanty bo czulem ze moglbym powalczyc :( zobaczymy jak Mercedes na sedonie sie sprawdzi

To jak taki elegancki to pięknie proszę o powtóreczkę, bo ja na tym torze ze 2 kółka w singlu zrobiłem :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No powalczylbys Bukoś powalczył, zresztą widziałeś na treningach w zeszłym tygodniu, setup nieco udoskonaliłem ale przy Twojej równej jeździe mogło być ciekawie ,na sedonie ja nie powalcze :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach