Sebring - Dyskusja po wyscigu
0

48 postów w tym temacie

:pirate: zrąbałem kwalifikacje, startowalem z 12 lub 13 pozycji do wyscigu, ale mialem dobre tempo do 3- 4 okrazenia awansowalem na 5 pozycje i kiedy mialem zabierac sie za imperatora ktory jechal 4 ,wywalilo mnie , jechalem jednak wyscig do konca sam , pit stop zrobilem na 4-5 okrazeniu zeby w powtorce ktora zapisalem bylo widac. Mam nadzieje ze sedziowie pozytywnie rozpatrza moja prosbe o sklasyfikowanie mnie wedlug mojego wyniku.

zdjecie.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Regulamin mówi jasno i czytelnie, iż Twoja pozycja może być zapisana wyłącznie w sytuacji, gdy rozłączy Cię po przejechaniu 75% wyścigu, a wywaliło Cię po pięciu okrążeniach, co jest równe 25%.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, ale Bieda przed rozpoczeciem wyscigu powiedzial ze jak nas wywali mamy jechac do konca wiec Panie sedzio Plecak nie przypominaj mi regulaminu ,i nie mow ze zmarnowalem nie potrzebnie 40 minut

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tomek wyjątkowo dostaniesz pkt jak za 5 te miejsce ale tylko teraz i tylko raz , następnym razem jak kogoś wywali to nie jedzcie dalej bo nie będzie przyznawanych pkt za jeżdżenie samemu czasówek(tzn będą ale jak za ostatnie miejsce przed 75% po 75% jesli ktoś był juz w pit stop to dostanie jak za zajmowana pozycje tak jak teraz lelek dostanie pkt jak za 4te ) ,bez walki na torze bo to nie uczciwe w stosunku do graczy którzy walczyli z innymi, a jak wiadomo trzeba kogoś wyprzedzić żeby zyskać pozycję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ech , nie bede gdybac, ale nastepnym razem niech lobby zaklada osoba z najlepszym netem please, bo widzieliscie co sie dzialo tym razem, a mnie nigdy z wyscigu nie wyrzuca . Dzieki Mario

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TomKatto - z tym czasem wyścigu, to zająłbyś 2 miejsce :pirate: a walcząc z innymi tracisz czas i napewno Suma byłaby inna.

Jeśli chodzi o mój wyścig, to napewno udany start, gdzie po pierwszym zakręcie wskoczyłem na 3 miejsce. Niestety zaraz spadłem na 4 lokatę, bo po tej długiej prostej rozpoczynającej drugi sektor zahamowałem nieco za wcześnie i Remek bez problemu mnie wyprzedził. Udawało się dotrzymywać mu tempa, ale tylko kilka kółek, później ja zacząłem tracić i urwał się kontakt z pierwszą trójką. W połowie dystansu zaczął zbliżać się Bieda, zjechał jednak do pitstopu i walki nie było. Ja zjechałem na 17 kółku po nowe opony i wyjechałem z alei na równo z Biedą, tyle ze on był po wewnętrznej, a więc w lepszej sytuacji. Po kilku zakrętach spróbowałem zaatakować na dohamowaniu po tej długiej prostej, myślałem, że nastraszę kierowcę prowadzącego Nissana 370Z, co zmusi go do pojechania nieco szerzej w zakręcie i zostawienia mi miejsca, abym mógł się wcisnąć. Niestety nie udało się i do mety dojechałem ostatecznie 5.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie to wrzuci ktoś zdjęcie jak faktycznie wyglądała stawka po wyścigu no i kto w ogóle wygrał? Jestem ciekaw jak tam wam poszło w dalekiej pierwszej lidze :pirate:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, ale Bieda przed rozpoczeciem wyscigu powiedzial ze jak nas wywali mamy jechac do konca wiec Panie sedzio Plecak nie przypominaj mi regulaminu ,i nie mow ze zmarnowalem nie potrzebnie 40 minut

Tak Tomciu mowilem bo doskonale wiem co sie dzieje z serwerami forzy o tej porze dnia na własnej skórze sie przekonałem nie raz

Po prostu chcemy wszystkie takie incydenty notować i rozwiązywac na bierząco tak żeby nikt nie był w jakis sposób poszkodowany - Twój przypadek to klasyka i chyba najbardziej wkur..........y - wywalenie na poczatku wyscigu, za bardzo nie możemy nic z tym zrobić

Z Mariuszem postanowilismy przyznać Ci pkt za 5 m-ce mysle ze to uczciwe rozwiazanie

Gratulacje za zbudowanie potwora 2:14:0xx to zacny wynik (ale prosiak to najlepsze auto :pirate:

Nastepnym razem ja zaloże lobby bo chyba moj net jakoś jest w miare stabilny już

A co powiecie na zawody w niedziele w godzinach porannych lub przed południowych ? - mysle ze problemy serwerowe znikną

Imperator - kierowca nissana 370Z jest jak Chuck Norris nie lęka sie nikogo :)

Woziło Cie troche po trasie - ja też narobiłem mnóstwo błedów ale widziałem że dzisiaj ewidętnie Ci nie szło

Zjechałem do pitu bo cięzko miałbym Cie wyprzedzić na trasie no i wyjechałem przed Tobą

Powalczymy na następnej trasie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jestem za, zeby jezdzic wczesniej :) moze byc rano.

A co do wyscigu to srednio strasznie, po weekendzie nie doszedlem do siebie jeszcze, dopiero zaraz bede odsypial :) rozkojarzony zagadywany i przelozylo sie to na nie rowne tempo, fajna walka z Remkiem i ostatecznie dobry wynik, Paqito byl dzis poza zasiegiem :) ale zapowiadam walke w kolejnych wyscigach :pirate:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TomKatto - z tym czasem wyścigu, to zająłbyś 2 miejsce :) a walcząc z innymi tracisz czas i napewno Suma byłaby inna.

:) a ja uważam inaczej :):pirate:

Dzieki Daro sporo czasu poswiecilem na to prosie, i gdyby nie pech.... wazne ze choc Paquś dzieki temu ma udany poczatek :)

Edytowane przez TomKatto
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat do głosowania oczywiście, moim zdaniem cała wolna niedziela to podstawa - a po sobocie do godz 12 zdąrza wszyscy wytrzezwiec :) mam nadzieję :pirate:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też jestem za godziną 12 w niedziele, bo to co sie dzieje około 19 to jakiś hard core , cała wieś z Usa chyba jeździ :pirate:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam Damiana, a raczej jego syna za incydent po którym nie byłem w stanie nawet zjechać do boksu. Bardzo mi przykro i jestem zły na siebie. Przyjmę każdą karę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze o rozpatrzenie incydentu na pierwszym zakrecie 8-go okrazenia na podstawie 11 punktu regulaminu- "wyprzedzasz w zakręcie doprowadzając do wypadku, jesteś winny."

Rozumiem ze sedziowie maja duzo pracy i zajmuje duzo czasu ogladniecie calej powtorki takze wrzucilem fragmencik z incydentem na youtube, link ponizej.

http://www.youtube.com/watch?v=aXMTdFDFdiY&feature=youtu.be

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bylem po zewnetrznej i moj zakret zacza sie wczesniej niz twoj takze widac ze moje auto zmienilo kierunek jazdy zanim zaczales mnie wyprzedzac czyli bylem w zakrecie.

Ale co to duzo gadac poczekam na decyzje sedziow.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale co to duzo gadac poczekam na decyzje sedziow.

no to masz decyzje sędziego . incydent wyscigowy. to ze ty na prostej zmieniasz kierunek jazdy nie oznacza że prosta staje sie przez to zakrętem. manewr wyprzedzania sie rozpoczął na prostej. reszta to bym powiedział że twoja wina bo powinieneś pojechać szerzej a nie próbować zamknąć drzwi będąc równo ze mną, czy nawet delikatnie z tyłu

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim mam nadzieje obiektywnym zdaniem wygląda to tak :

Na początku po obejrzeniu na szybko filmiku myślałem że Mariusz rzeczywisćie zrobił ruch kierownicą w prawo i wyleciałeś...

ale wziołem 5 sekunde filmu rozlozyłem na czynniki pierwsze (czyt klatka po klatce ;) i jest trochę inaczej

Mariusz miał troche miejsca i to wykorzystał po wewnetrznej znalazł sie minimalnie przed Tobą jadąc swoim torem

Ty rownież jechałeś swoim torem ale minimalnie zamknołeś ten zakret i lekko uderzyłeś Mariusza w prawy błotnik i się odbiłeś

Pamietajcie że to tylko gra z licznymi bugami,lagami,problemami z serwerami nic nie wiele majacego wspolnego z prawdziwą sytuacja na drodze :D - jeszcze nie raz ta gra nas zaskoczy jakaś dziwną sytuacją

Ja bym to zakwalifikował jako incydent wyscigowy i nie wyciagał zadnych wniosków - ewentualnie pogroził troche paluszkiem Panom

i prosił w przyszłosci o większą uwagę i oczy dookoła głowy

Ja na waszym miesjcu zapewne pojechał bym podobnie - no może jakbym zobaczył auto obok siebie jednak troszkę bym odpuscił - ale ja to ja i proszę nie brać sobie tego do serca :) to tylka GRA - pamietajcie o tym :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powtórka w grze lepsza, bo w telemetrii widać, kto jaki zrobił ruch kierownicą :P Ale tak jak mówi Bieda, najważniejsze to myśleć, że ktoś może być już obok nas.

Kiedyś ścigałem się w takiej amatorskiej lidze w F1 2010. Kamil też tam trochę śmigał i jeszcze z takich dobrych zawodników forzy ścigał tam się też scalibur greg. Jest to trochę bardziej arcadowa gra niż Forza, choć też bez asyst próbuje dość dobrze być symulatorem. Tam rozwija się dużo większe prędkości, ma się mniej czasu na podejmowanie jakiś decyzji, ale muszę powiedzieć, że tam więcej było walki na torze, między zawodnikami. Tutaj w FM wyprzedza się bardzo ciężko, ktoś jedzie 0,2-0,3 wolniej od ciebie na okrążeniu, to bardzo trudno go wyprzedzić - wiadomo, ktoś jedzie 1 sek wolniej to tego nie biorę pod uwagę. I tam w pierwszej lidze po kilku wyścigach, tak się rozjeździliśmy, że starty wyglądały jak w relacji TV, a kolizje przy wyprzedzaniu, to były bardzo rzadko ;) Bolidy równe, tylko ustawienia każdy mógł mieć swoje.

Trzeba po prostu wziąć pod uwagę, że ktoś jest z tyłu szybszy i będzie próbował gdzieś się wcisnąć - jego przód jest w połowie naszego auta, to wiadomo, że jak zamkniemy przed nim drzwi, to dojdzie do kolizji.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach