Dyskusja
0

48 postów w tym temacie

Nawiązując do tematu o porsche

ile osób wogle z 2 ligi ma dodatek

bo ja mam i chciał bym porsche jechać :logik: nie po to dodatek kupowałem by nie nie móc z niego korzystać .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moim zdaniem porshe nie powinno byc dopuszczone poniewaz nie kazdy zawodnik je posiada, wiem ze mozna je kupic ale to tak jak by kilka/kilkanascie osob chcialo by do startu dopuscic jakiegos unicorna,nie kazdy go posiada wiec mogl by sie z tym nie zgadac. do startu powinny byc dopuszczone auta ktore posiadaja wszyscy zawodnicy tak by nikt nie czul sie pokrzywdzony, dochodzi do tego znany juz problem z kolizjami. jakis czas temu sprawdzalismy to z kolego i gdy próbowałem sie do niego zblizyc mial wokolo swojej bory magiczne pole ochronne ktore mnie odpychalo. nam zawodnikom nie pozostaje nic innego jak czekac na decyzje administracji.

po co sie udzielasz w tym temacie jak pytanie jest do jadących w 2-giej lidze ?? edit.MariuszB35 PL

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo ja mam i chciał bym porsche jechać :logik: nie po to dodatek kupowałem by nie nie móc z niego korzystać .

Masz specjalnie stworzoną ligę Porsche Cup, poza tym są wyścigi rywali i sam możesz sobie pojeździć. Więc nie masz co płakać, że nie możesz pojeździć Porsche.

dantedin nie pytał gdzie może jeździć porsche ,tylko kto ma dodatek .edit: MariuszB35 PL

Ja osobiście nie posiadam tego packu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolejny post przez kogoś z innej ligi (1-szej lub 3-ciej) odpowiadający na pytanie na temat dodatku ląduje w koszu.

Pytanie dantedin dotyczy tylko uczestników 2 ligi i odnosie tego pytania niech odpowiadaja ludzie z tej własnie ligi !!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mąka po pierwsze to samochody zostały wybrane przez organizatorów takie a nie inne i tyle , mi też się parę rzeczy nie podoba ,ale skoro się zapisałem to zaakceptowałem warunki PTTC i nie płacze że to albo tamto ,a że nie masz DLC to albo sobie kup albo uważaj na czarna bore :logik:

Po drugie to może Ty idź sobie rywali polataj bo tylko zamieszanie robisz nie potrzebne z tego co czytam .

A i jeszcze jedno

a Ja nie mam BMW bo mi ukradli i teraz widzę czarną bore hehehehe

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę ostudzić emocje. Ostateczną decyzję i tak podejmiemy my czyli organizatorzy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mam dodatku, nie przeszkadza mi on dopóki przez niego nie ucierpie, ale mamy sędziów, więc jestem raczej spokojny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja nie mam dodatku, nie przeszkadza mi on dopóki przez niego nie ucierpie, ale mamy sędziów, więc jestem raczej spokojny.

I tak w Waszej lidze nie są dopuszczone Porsche.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema wszystkim zapowiada sie ciekawy sezon a po czasach widze ze bedzie ciasno i dobrze nie ma jak zdrowa rywalizacja zaczolem wkoncu cos testowac i narazie 15:5xx najlepszy RX8

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tia , byleś w pierwszej lidze i wcale tak źle Ci nie szło , w championship to i pewnie powalczysz o czołówkę, jeśli lagi nie będą Ci przeszkadzać :) ten czas z liniami czy bez zrobiłeś ??

Edytowane przez TomKatto
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łartobniś :) , jak dołaczyłem do ligi to Forze miałem dopiero 2 tygodnie

Po drugie to rewelacyjnie mi nie szło :>

A czas pojechany z linią , nie będe się wygłupiać

Edytowane przez Lex3N
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BMW M3 2:14:7xx,| Mercedes SLK 2:14:8xx | Nissan 350z 2:14:7xx | Infiniti 2:14:8xx | Porsche 2:14:3xx | Nissan 370Z 2:14:073 | BMW 135i 2:14:3xx,| Mazda RX8 2:14:000

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach