Dyskusja
0

30 postów w tym temacie

Podobnie jak w niższej lidze, tutaj w Premiership niech każdy powie, czy ma dodatek Porsche. Będzie to miał być może wpływ na to, czy dopuszczą Prosiaka do 2 sezonu, czy nie. Się okaże, że wszyscy maja i albo znaczna większość, to będzie łatwiej :logik:

Ja mam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam , wiem że ma , bieda71, kamil7199, paqito i tkoczu to już jest nas 6-ciu :logik:

a i zapomniełem o bukosie który tez ma to juz 7-miu :)

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Remek klamca tez ma xD

wszystkie pytania o mnie prosze się zwracać do Matkia jest moim prawnikiem :logik:)

tak mam Porsche

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie mialem prosche nie chce i nie bede mial :Q

nie bluźnij ;)

BTW witam w 1-szej lidze :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pany teraz coś trzecio ligowiec napiszę :) nie wiem czy wystartuje w PTCC 2 próbowałem jeździć bez lini 2-3 sec gorzej nie wiem o co chodzi :) trenuje ciągle a tu dupa. Pojadę pierwszy wyścig jak mi nie pójdzie to się wycofam :) NIE LUBIE BEZ LINI JEĹšDZIÄ !!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie gadaj głupot jak nie pojedziesz to będziesz usunięty z ligi najpewniej :) więc trenuj trenuj . ja tez bez lini jakoś nie jestem orzeł , i bedzie pare osób co to bez lini jada jak sie da :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najgorzej to te punkty hamowania, nie chodzi o sam sposób pokonywania zakrętów, tylko właśnie idealny moment hamowania :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przeciez to proste :) przejechac 2 kolka z linia i zapamietac mniejwiecej gdzie sie hamuje, zreszta ogolnie wiekszoscia aut niezaleznie od klasy hamuje sie w podobnych miejscach, chyba ze ma sie wyjatkowo setup rakiete no to wtedy tylko inaczej ale tak to normalne jak cos szybciej jedzie w wyzszej klasie to lepiej hamuje :) i suma sumarum wychodzi podobnie. i wtedy w co sie nie wsiadzie to idzie jechac :) tylko potrzeba z 3 kolek. Wychodzi panowie to ze linia caly czas sie jezdzi i pozniej jak jej nie ma to jest problem bo nigdy nie trzeba bylo sie hamowaniem przejmowac bo sie linia zapali na czerowno i po problemie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

próbowałem jeździć bez lini 2-3 sec gorzej nie wiem o co chodzi NIE LUBIE BEZ LINI JEĹšDZIĆ !!!!

masz jeszcze sporo czasu i mi sie wydaje że dasz rade :) . takiemu driverowi jak ty :) powinna wystarczyć godzina na poznanie toru i szybkiej jazdy bez linii :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

matik ja tez nie potrafię bez lini :) zobacz skończyłem pierwszy sezon na 8 miejscu, więc to świadczy o moich wynikach :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Damianstal i kuba z premiership nie podali aut jakimi mieliby startować w kolejnym sezonie , nie będą startować ?

Edytowane przez TomKatto
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak godzina ? :) mysle ze po 25 minutach czyli jakis 12 okrazeniach juz powinno sie zalapac rytm bez lini elegancko :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no jest lepiej, dzięki otuchę :( Ps. ma ktoś setap do prosche :) ? mój był robiony w 5 min i robie czasy 2.15.300 ale z linia :P bez to 2.16.000 :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach