Dyskusja ogólna
0

155 postów w tym temacie

ponieważ Tkoczu zrezygnował do pierwszej Ligi wchodzi za niego Max and Bass. Za Maxa do drugiej ligi wchodzi gixxer87PL

Małe sprostowanie. Jeśli Max and Bass zrobi miejsce w drugiej lidze to z ligi nie powinien spaść snopkowsy. Gixxer już wcześniej pisał, że woli zostać w trzeciej lidze. Proszę o wypowiedzenie się wymienionych osób jak one to widzą. W pierwszej kolejności zdanie ma snopkowsky.

Kolejna sprawa - Havoc Dezire zrezygnował ze startu w lidze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dalej jestem za zostaniem w 3 lidze poniewaz na 2 brakuje mi jeszcze troche doswiadczenia i wygranych wyscigow, mozliwe tez ze z nowych kierowcow ktorys bedzie sie bardziej nadawal do 2 ligi

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w 3 lidze jest naprawde bardzo mocny driver który smiało mógł by sie scigać w 1 lidze Wgp Lelek - czasy robi jak Bukos :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem za tym aby Wgp Lelek dostał się od razu do pierwszej ligi po zrobienia czasu który dawał promocje do pierwszej ligi na początku sezonu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mariusz, myślicie jeszcze nad tą różnicą plus minus 1kW? Mam b.dobry setup z 257kW i to już niedozwolony jest wg tego co mówisz i to może dawać przewagę jakąkolwiek? Nie jestem jakiś super tunerem i szczerze powiem, że ciężko mi się zmieścić w 260kW :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wgp Lelek oficjalnie jest w 1-szej lidze miał osiągnąć czas kwalifikacyjny potwierdzający że sie nadaje i się nadaje :P

Mariusz, myślicie jeszcze nad tą różnicą plus minus 1kW? Mam b.dobry setup z 257kW i to już niedozwolony jest wg tego co mówisz i to może dawać przewagę jakąkolwiek? Nie jestem jakiś super tunerem i szczerze powiem, że ciężko mi się zmieścić w 260kW :P

Kombinuj dalej :D potrzebujesz 2 kW więcej , jak masz problem to napisz mi na live jakie auto ja podam ci niezbędne części :D

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zmiany w regulaminie odnośnie ilości okrążeń

29.07 Sebring International Raceway - Full Circuit (20)

05.08 Road Atlanta - Full Circuit (30)

12.08 Sedona Raceway Park - Club Circuit (20)

19.08 Nurburing Grand Prix - Full Circuit (20)

26.08 Hockencheimring - Full Circuit (25)

02.09 Mazda Raceway Laguna Seca - Full Circuit (30)

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No mnie nie będzie prawdopodobnie do czerwca 2013 wiec możecie mnie usunąć najwyżej jak wrócę to zacznę od ostatniej ligi :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

naklejki producentów jak widać nie, bo są bezpośredni z gry plus kilka od ziomka ( poza plakietka z numerkiem i gwiazdka RR). Moja jest reszta. Czyli pomysł i kolorki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło mi głównie o te ciapki czerwone hehe ale ogół bardzo mi się podoba :) Mega spasowane loga BBS i Bridgestone :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super wygląda :) Ja też postarałem się coś tam sklecić mimo braku umiejętności ale chowa się do twojego :pirate:

7663284940_d06f6599d6.jpg

7663284600_9cede60f17.jpg

Edytowane przez EvilGucio
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczynają pokazywać się samochody więc i ja zaprezentuję swoje nowiutkie BMW zrobione troszkę na wzór auta Michelisza. Z reguły to auto będzie w końcówce stawki w Conference :pirate:

7667947614_ab9ab73440_c.jpg

7667947950_65c3d089e1_c.jpg

7667947770_237b6c331e_c.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jadę w stockowym wozie, bo miałem mieć malowanie teamu, ale coś się stało z Pepe i nie pojawia się na konsoli od dłuższego czasu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Chciałbym poruszyć temat rezygnowania z premiership. Nie podoba mi się że ktoś kto jeździ w pierwszej lidze, rezygnuje sobie i jeździ w drugiej. Przez to podział na ligi traci sens.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach