Dyskusja ogólna
0

155 postów w tym temacie

Tomek pomylilem sie :) chodzilo mi ze auta moga troszeczke inaczej hamowac a nie ze ja moge ;) hehe

nie boje sie :D a co do auta to jeszcze nie wiem, poczekam z wyborem do konca zapewne

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam pytanie co do ograniczeń. Czy w 2 sezonie jest jakaś waga minimalna auta, bo w ograniczeniach jest tylko wspomniane że wszystkie mają zbliżoną wagę do 1200kg ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla tych którzy rozważają wybór Mercedesa , wstawiłem nowy setup , wydaje mi sie że lepszy (bynajmniej mi sie lepiej jedzie -szybciej) oczywiście za darmo, są też sety do innych aut, nie do wszystkich jeszcze ale już do większości . w miarę czasu jak poprawie jakiś set to będę wstawiał nowsze wersje :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie raczej nie będzie na wszystkich wyścigach gdyż gold mi się kończy.

Postaram się jak najszybciej w niego zaopatrzyć, ale nić nie obiecuje :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie raczej nie będzie na wszystkich wyścigach gdyż gold mi się kończy.

Postaram się jak najszybciej w niego zaopatrzyć, ale nić nie obiecuje :P

Zawsze możesz kupić 48h na czas wyścigu.

Edytowane przez snopkowsky
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a moje pytanie brzmi czemu 135i a nie, 1M ?? dobra dobra juz wiem to dlc zapomnialem sorry ale moze jest inny powod??

Edytowane przez B3M2W0CI
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a moje pytanie brzmi czemu 135i a nie, 1M ?? dobra dobra juz wiem to dlc zapomnialem sorry ale moze jest inny powod??

DLC :P chyba innego nie znajdziesz, biorąc pod uwagę, że z Porsche jest problem to i z 1M był by problem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powod jest taki pomijajac dlc ze auta sa testowane i najwidoczniej to auto nie pasuje do reszty, takie sa wybrane i juz koniec dyskusji:) i tak sa ciekawsze niz w pierwszym sezonie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osiagi wszystkich aut sa podobne oprocz porszaka ktory jest okolo 1sek szybszy od reszty, moze sie powtorzyc historia z 1go sezonu, jak ktos chce przetestowac to tuning jest u mnie "ptcc por"

KAP

no widzę że mamy nowego mistrza na forum ,no bukos testował auta i wyszło że maja podobne osiągi , no ale nie bukos jest za cienki żeby mieć racje , za to Ty wiesz lepiej . Co za ludzie :P. To ze tobie aurat lepiej sie jedzie Porsche jak innym autem to nie znaczy że każdy tak pojedzie, ja np. Porsche ustawiam gdzieś na 3- 4 miejscu. bo pojade szybciej innymi autami , i uwierz mi sa auta szybsze od porsche :P

MARIUSZ

Myslalem ze to jest forum a do tego o tytule "Dyskusja" - to o czym chcecie dyskutowac? o pogodzie?

KAP

z Tobą ?? chyba tylko o tym. :P

jak bys zawarł tego posta na temat Porsche w formie że coś Ci się tam wydaje to wyglądało by to zupełnie inaczej ;) a nie w formie że tak jest i nie ma dyskusji ,bierzcie setup z mojej witryny bla bla bla ... co najmniej jak byś odkrył tajemnice katastrofy w smoleńsku :P .

No ale niestety sie mylisz

MARIUSZ

Panowie czytając powyższe trochę mnie dziwi ta dyskusja .Mariusz ukłon dla was organizatorów za to że niewątpliwie ładujecie kawał swojego prywatnego czasu w organizacje , nie rozumiem tylko jednej sprawy tym bardziej dziwi mnie że pada to z twoich ust. (trochę tak mi się wydaje pozanałem i Ciebie i Kapa- dwoje normalnych i raczej poważnych facetów)

Jak tak czytam tekst pokolei to wydaje mi się że Kap pisząc nie porównał się do czau innych tylko do swoich i tak naprawde wyraził swoja opinie na temat swoich czasów generalnie wszystkie jego wypowiedzi to wyrażenie jego zdania - chyba ma do tego prawo ?.

Natomisat Ty reagujesz próbując tak to wygląda trochę nabijająć się z Kapa wcisnąc jakoby uważał sie za lepszego od Bukosa -myśle że całkowicie nie potrzebnie .

Mam nadzieje że nie dotknie Cię wyrażenie tylko i wyłącznie mojej opinii :)

sorki ale zmieniłem kolor bo się zle czytało edit: MariuszB35 PL

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak bys zawarł tego posta na temat Porsche w formie że coś Ci się tam wydaje to wyglądało by to zupełnie inaczej :P a nie w formie że tak jest i nie ma dyskusji ,bierzcie setup z mojej witryny bla bla bla ... co najmniej jak byś odkrył tajemnice katastrofy w smoleńsku :P .

No ale niestety sie mylisz

MARIUSZ

Panowie czytając powyższe trochę mnie dziwi ta dyskusja .Mariusz ukłon dla was organizatorów za to że niewątpliwie ładujecie kawał swojego prywatnego czasu w organizacje , nie rozumiem tylko jednej sprawy tym bardziej dziwi mnie że pada to z twoich ust. (trochę tak mi się wydaje pozanałem i Ciebie i Kapa- dwoje normalnych i raczej poważnych facetów)

Jak tak czytam tekst pokolei to wydaje mi się że Kap pisząc nie porównał się do czau innych tylko do swoich i tak naprawde wyraził swoja opinie na temat swoich czasów generalnie wszystkie jego wypowiedzi to wyrażenie jego zdania - chyba ma do tego prawo ?.

Natomisat Ty reagujesz próbując tak to wygląda trochę nabijająć się z Kapa wcisnąc jakoby uważał sie za lepszego od Bukosa -myśle że całkowicie nie potrzebnie .

Mam nadzieje że nie dotknie Cię wyrażenie tylko i wyłącznie mojej opinii. :)

Damian pogrubione specjalnie dla Ciebie bo chyba nie do końca zrozumiałeś co napisałem, post Kapa był taki ze wniosek sie nasówał

ze coś odkrył itd . jak dla mnie żle go sformułował , gdyby inaczej go napisał to co innego , ja przecież jak zrobię sek lepiej mercem po zmianie ustawień nie wypisuje na forum tego ze te auto jest najlepsze(nie sugeruje nikomu nie prawdy) :P bo mi sie to udało, ja robie naprawdę sporo rozbieżne czasy pomiędzy turniejowymi autami ale nie wypisuje że te jest najgorsze bo mi sie jedzie nim najgorzej a tamto najlepsze bo mi sie nim najlepiej jedzie, komuś innemu sie bedzie pewnie nim lepiej jechało innemu gorzej i wiem to na 100% bo z bieda testowaliśmy auta i jemu sie jednymi gorzej jechało a mi tym samym lepiej jak Darowi, kwestia stylu jazdy i preferencji jak auto ma sie prowadzić . I sie nie nabijam to był sarkazm z nuta żartu . Dyskusja dyskusją ,ale zanim sie zacznie dyskutować o czymś trzeba ochłonąć i pomyśleć czy jest o czym a nie kręcić jakieś niepotrzebne afery i siać ferment .

Ps. co do wyrażania swojego zdania gdyby napisał że ja robię o sek lepszy czas porschakiem to co innego ,on napisał że porschak jest o sek szybszy od innych aut i że sie moze powtózyć sytuacja z sezonem pierwszym jak dla mnie jest to sugerowanie czegoś wszystkim (że to jest oczywiste i nie podwarzalne)

Osiagi wszystkich aut sa podobne oprocz porszaka ktory jest okolo 1sek szybszy od reszty, moze sie powtorzyc historia z 1go sezonu

i sorki Damian ale jak dlamnie słowo Bukosa (testera kilera ;) ) a słowo Kapa hmmm.... komu mam wierzyć ze auta są wyrównane -bukos? , czy że jednak jedno dominuje - Kap ?? wybór oczywisty wierzę Bukosowi :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

e tam nie macie racji, ja wiem które auto jest najszybsze ,to auto Bukosia i nie ważne jakiej będzie marki :P reszta będzie porównywalna

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym wymazal kilka powyzszych postow zeby nie zasmiecac tego naszego pelnego harmoni forum ;)

Tak jak bylo powtarzane wiele razy kazdemu pewnie czyms innym sie lepiej pojedzie chociaz jest pare autek naprawde szybkich i prostych w prowadzeniu :P z moich obliczen np na sebringu pomiedzy najlepszym a najgorszym jest kolo 7xx roznicy, ale to tylko moja opinia, na innych torach mysle ze roznice powinny byc mniejsze napewno nie wieksze :P chociaz to juz od was zalezy jak ustawicie auto.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Damian pogrubione specjalnie dla Ciebie bo chyba nie do końca zrozumiałeś co napisałem, post Kapa był taki ze wniosek sie nasówał

ze coś odkrył itd . jak dla mnie żle go sformułował , gdyby inaczej go napisał to co innego , ja przecież jak zrobię sek lepiej mercem po zmianie ustawień nie wypisuje na forum tego ze te auto jest najlepsze(nie sugeruje nikomu nie prawdy) ;) bo mi sie to udało, ja robie naprawdę sporo rozbieżne czasy pomiędzy turniejowymi autami ale nie wypisuje że te jest najgorsze bo mi sie jedzie nim najgorzej a tamto najlepsze bo mi sie nim najlepiej jedzie, komuś innemu sie bedzie pewnie nim lepiej jechało innemu gorzej i wiem to na 100% bo z bieda testowaliśmy auta i jemu sie jednymi gorzej jechało a mi tym samym lepiej jak Darowi, kwestia stylu jazdy i preferencji jak auto ma sie prowadzić . I sie nie nabijam to był sarkazm z nuta żartu . Dyskusja dyskusją ,ale zanim sie zacznie dyskutować o czymś trzeba ochłonąć i pomyśleć czy jest o czym a nie kręcić jakieś niepotrzebne afery i siać ferment .

Ps. co do wyrażania swojego zdania gdyby napisał że ja robię o sek lepszy czas porschakiem to co innego ,on napisał że porschak jest o sek szybszy od innych aut i że sie moze powtózyć sytuacja z sezonem pierwszym jak dla mnie jest to sugerowanie czegoś wszystkim (że to jest oczywiste i nie podwarzalne)

i sorki Damian ale jak dlamnie słowo Bukosa (testera kilera :P ) a słowo Kapa hmmm.... komu mam wierzyć ze auta są wyrównane -bukos? , czy że jednak jedno dominuje - Kap ?? wybór oczywisty wierzę Bukosowi :P

Spoko Mario co do Bukosia to wiadomo sprawa jasna ,,KOSMITA,, :):P bezapelacyjny , ja zwróciłem tylko uwage że niepotrzebnie czasmi zwroty wydją sie niepotrzebnie za ostre , może nie wszystko dbrze odebrałem tak czy siak dla mnie wszystko jasne , temat zamnięty .I na knoniec miłego testowania aut :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwaga !! doszły mnie słuchy na temat wagi Mazdy, przez co jest bezkonkurencyjna na prostych i to znacznie .Więc wprowadzam dodatkowe ograniczenie dla Mazdy - musi być pełna klatka bo inaczej te auto będzie za lekkie w porównaniu do innych , ponad 100 Kg to trochę za dużo acha i moc tych aut musi być dokładnie taka jak jest podana nie może być mniej niż 259 Kw (mazada, porsche i NIssan 370 Z) i 264 Kw( Mercedes, 350 Z , Bmw 135i , M3 i Infiniti ) zależnie od auta . To Bardzo ważne !! róznica może sie wachać

-1 Kw tylko

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh no to ciekawie ,przeciez to jest bez sensu, skoro auta sa tak wyrównane to co to za dodatkowe ograniczenia ?? jak Ludzie piszą że porsche jest za mocne to to nie jest ważne, ale jak mazda może mu dorównać to trzeba ja ograniczyć ?? poza tym ograniczenie minimalnej ilości KW ??

Edytowane przez TomKatto
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh no to ciekawie ,przeciez to jest bez sensu, skoro auta sa tak wyrównane to co to za dodatkowe ograniczenia ?? jak Ludzie piszą że porsche jest za mocne to to nie jest ważne, ale jak mazda może mu dorównać to trzeba ja ograniczyć ?? poza tym ograniczenie minimalnej ilości KW ??

Przyłączam się do pytania.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do Mazdy to testowa była własnie taka wersja z klatką i ona była wyrównana (top speed) i waga zbliżona do innych. co do Kw to chodziło o to że miało być dokładnie tyle ile podane a doszły mnie słuchy że robicie jakieś dziwne wersje z mocą poniżej tej jaka była podana , a te -1 Kw to jest taka granica błędu . PS. Mazda z wagą 100 kg mniejszą nie jest wyrównana jest po prostu taka Meganą z pierwszego sezonu. I nie ma sie co bać że jak mazda dostanie klatkę to nagle przestanie jechać bo nie przestanie , nadal będzie to auto bardzo szybkie i konkurencyjne

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ponieważ Tkoczu zrezygnował do pierwszej Ligi wchodzi za niego Max and Bass. Za Maxa do drugiej ligi wchodzi gixxer87PL

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro auto bylo testowane z klatka to czemu w wymaganiach nie zostala podana jako wymagana?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

takie niedopatrzenie , niestety . Acha jeszcze tylko dodam że się po prostu dostosujcie bez zbędnych dalszych dyskusji a czemu a po co itd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach