Dyskusja ogólna
0

155 postów w tym temacie

Co będzie w sytuacji, gdy do 2 sezonu PTCC dołączy przykładowe 20 osób? Będzie stworzona kolejna liga?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co będzie w sytuacji, gdy do 2 sezonu PTCC dołączy przykładowe 20 osób? Będzie stworzona kolejna liga?

Bardzo mało realne ale tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szanowna administracjo jako ze co chwile ktos napomina problem z porshe dzis z guciem przeprowadzilismy male testy. Wyniki w formie zdjec zamieszczam ponizej.

Mam nadzieje ze te zdjecia zostana wziete pod uwage w sprawie decyzji o dopuszczeniu porshe do ligi. Dziekuje za uwage

post-1621-0-57011000-1341746061_thumb.jpg

post-1621-0-16253200-1341746062_thumb.jpg

post-1621-0-91586300-1341746062_thumb.jpg

Edytowane przez gixxer
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam! Przedstawiam jak to wyglądało z mojej perspektywy (nie wiem dlaczego nie pokazuje uszkodzeń):

Różnica jest kolosalna zwłaszcza jak ktoś podjedzie do tyłu Caymana :| Szkoda, że Turn 10 nie dało darmowego Porsche ponieważ z tak nie dokładnymi kolizjami Porsche jest praktycznie wyeliminowane z jakichkolwiek turniejów.

7526512576_972b35f38f_z.jpg

7526513252_721060e0a4_z.jpg

7526512954_3feba2a260_z.jpg

Edytowane przez EvilGucio
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórzy już fury pozaklepywali a jutro Mariusz wrzuca 3 bryki extra hehe. Ciekawe czy będą zmieniać ;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

skoro zaklepali to sa pewni czym chca jechac, zreszta nawet jak zmienia zdanie to jeszcze jest troche czasu na to, mam nadzieje ze bedzie 370Z

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://forzamotorspo...i-ograniczenia/

dodane nowe auta i ograniczenia , niektóre auta maja dopuszoną moc 265 Kw a nie które 260 Kw. Prosze sie zapoznać i dostosować ;)

Porsche jest dozwolone tylko w 1-szej lidze.

nowe auta to:

Nissan 370 Z 2010 - 260 Kw

Mazda Rx8 R3 2011 - 260 Kw (auto z dlc ale darmowy sampel)

Bmw 135 i 2009 - 265 Kw

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za informacje ;) Mam nadzieję, że można jeszcze będzie zmienić samochód na te z listy powyżej. Poważnie Porsche jest dozwolone? Chętnie bym nim pojechał ale przez te kolosalne różnice w kolizjach przy braku Porsche Packa nie mam zamiaru co wyścig sprzeczać się z kimś o to, że go nie dotknąłem bo miałem jeszcze metr zapasu a u niego czarna Bora już dawno siedziała mu w tyłku -.-

Edytowane przez EvilGucio
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za informacje ;) Mam nadzieję, że można jeszcze będzie zmienić samochód na te z listy powyżej. Poważnie Porsche jest dozwolone? Chętnie bym nim pojechał ale przez te kolosalne różnice w kolizjach przy braku Porsche Packa nie mam zamiaru co wyścig sprzeczać się z kimś o to, że go nie dotknąłem bo miałem jeszcze metr zapasu a u niego czarna Bora już dawno siedziała mu w tyłku -.-

Można zmienić wybrany samochód. Najlepiej poprzez edycje posta albo PW do mnie i sam go edytuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osiagi wszystkich aut sa podobne oprocz porszaka ktory jest okolo 1sek szybszy od reszty, moze sie powtorzyc historia z 1go sezonu, jak ktos chce przetestowac to tuning jest u mnie "ptcc por"

Edytowane przez kap3003
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osiagi wszystkich aut sa podobne oprocz porszaka ktory jest okolo 1sek szybszy od reszty, moze sie powtorzyc historia z 1go sezonu, jak ktos chce przetestowac to tuning jest u mnie "ptcc por"

no widzę że mamy nowego mistrza na forum ,no bukos testował auta i wyszło że maja podobne osiągi , no ale nie bukos jest za cienki żeby mieć racje , za to Ty wiesz lepiej . Co za ludzie :D. To ze tobie aurat lepiej sie jedzie Porsche jak innym autem to nie znaczy że każdy tak pojedzie, ja np. Porsche ustawiam gdzieś na 3- 4 miejscu. bo pojade szybciej innymi autami , i uwierz mi sa auta szybsze od porsche ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skończmy dyskusje z udziałem Porsche. Samochodów do wyboru jest sporo. Porsche jest tylko dla pierwszej ligi i jakoś nie liczę aby wybrało go sporo osób.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Porsche jest tylko dobre w zakretach i tyle po prostu bardzo latwo sie prowadzi.

dokładnie :D tak jak i Nissany oba , Bmw M3 i Rx8

Myslalem ze to jest forum a do tego o tytule "Dyskusja" - to o czym chcecie dyskutowac? o pogodzie?

z Tobą ?? chyba tylko o tym. :P

jak bys zawarł tego posta na temat Porsche w formie że coś Ci się tam wydaje to wyglądało by to zupełnie inaczej ;) a nie w formie że tak jest i nie ma dyskusji ,bierzcie setup z mojej witryny bla bla bla ... co najmniej jak byś odkrył tajemnice katastrofy w smoleńsku :P .

No ale niestety sie mylisz :P

Ps. też mi sie wydaję że temat z Porsche został wyczerpany i nie ma co więcej dyskutować o nim. Skupcie sie lepiej nad swoim wyborem (auta) i szlifowaniem tras :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mysle ze nie powtorzy sie sytuacja z megane. Auta sa naprawde do siebie zblizone, kazdemu moze przypasowac cos innego, jedne sa trudniejsze do jazdy inne latwiejsze lepiej trzymajace w zakretach ale czasy kreci sie podobne :D

ps. z nieoficalnych zrodel wiem ze kilka osob juz napewno porsche nie pojedzie ;) wiec pewnie bedzie zrozinocwanie aut, a o to w tym chodzi ;p tylko pamietajce jadac jeden za drugim ze auta moga troszeczke inaczej hamowac ;p hehe

Edytowane przez AGM Bukos
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach