Wstępne ustalenia na drugi sezon
1 1

98 postów w tym temacie

Nie potrzebnie był w ogóle brany do testów Cayman bo większość nie ma tego paku i może być problem. Można zobaczyć na surowo jakiś mały wyścig czy da się w ogóle grać jak ktoś nie ma paka, jeżeli będzie lipa to powinno się zrezygnować z Porsche. Z tego co zauważyłem to każdy kto ma tą paczkę to bierze Caymana, no chyba, że się mylę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie lepiej wybrać inny samochód zamiast Porszaka? Prosta sprawa ;)

no właśnie nie taka prosta

Nie potrzebnie był w ogóle brany do testów Cayman bo większość nie ma tego paku

a skąd wiesz?? 1600 pkt to fakt majątek aż 60 zł ;) że nikogo nie stać

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie nie taka prosta

a skąd wiesz?? 1600 pkt to fakt majątek aż 60 zł że nikogo nie stać

Nie o to chodzi czy kogos stac czy nie, moze komus sie "garbusy" nie podobaja i nie chce wydawac na to pkt?

Ja tez jestem za wymiana na cos innego, powinny byc brane pod uwage samochody z podstawy aby kazdy mial szanse wybrac auto dla niego.

A dla tych co bardzo chca posmigac porshakami, zaraz zacznie sie Porshe Cup.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bez żartów.. Przecież nie powinna nam być odbierana możliwość jazdy danym wozem tylko z tego względu, że ktoś tam nie ma tej paczki. Jeśli już, to zróbmy przynajmniej jakąś ankietę publiczną odnośnie tego, ponieważ nie powinny być z ligi usuwane samochody przez parę osób bez danej paczki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie o to chodzi czy kogos stac czy nie, moze komus sie "garbusy" nie podobaja i nie chce wydawac na to pkt?

Dokładnie, nawet patrząc na to materialnie jak już Mariusz poruszyłeś temat pieniędzy, 60zł za kilka samochodów to trochę przesada biorąc pod uwagę, że cała gra w wersji kolekcjonerskiej kosztuje nieco ponad 200zł a masz ponad 500 samochodów. Wiec kalkulują to sobie to się trochę nie opłaca. Ale koniec tego off topu.

Również jestem za zmianą, niż rezygnacją.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bez żartów.. Przecież nie powinna nam być odbierana możliwość jazdy danym wozem tylko z tego względu, że ktoś tam nie ma tej paczki. Jeśli już, to zróbmy przynajmniej jakąś ankietę publiczną odnośnie tego, ponieważ nie powinny być z ligi usuwane samochody przez parę osób bez danej paczki.

Ja to rozumiem, ale co zrobić skoro te samochody powodują problem w wyścigu i dodatkowy problem z wyświetlaniem. Powiem tak, jeśli problem z kolizjami zostanie obalony to dopuścimy ten samochód.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokaldnie nie wiem jak z tymi kolizjami ale chyba problem bedzie ;p zmiana auta raczej nie wchodzi w gre ( bo nie znajdziemy auta ktore bedzie tak zblizone do innych) wiec jak dla mnie osobiscie to mozna zreyzgnowac z tego porsche i zostawic 4 auta do wyboru.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem z kolizjami zostanie obalony jak wszyscy będą mieli porsche expansion pack ,lub jeśli wejdzie aktualizacja forzy, która to poprawi.

Nawiasem mówiąc można taniej zdobyć 1600 pkt ( około 20 PLN )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie te auta mają silnik z przodu a porsze ma centralnie, nie powinno chyba tak być gdyż takie auta się inaczej prowadzą (bardziej dociążony tył). Ja nie jestem przeciwnikiem tej marki, ale nie wykupiłem i nie wykupię dodatków do forzy, jak i do żadnej innej gry. Po prostu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alq ktoś zaraz powie że mu się Bmw nie podoba i mamy je usuwać innemu u sie nie bedzie podoba merc i co to samo ;) . Nikt nikogo nie zmusza to "garbusów" macie jeszcze 4 inne auta , ci co nie mają to płaczą i ci co maja będą płakać bo 3-4 osoby nie chcą porsche.

Max ja też nie kupuje Dlc ale dla porsche zrobiłem wyjątek ;). Co nie którzy pokupowali inne DLC tudzież sesson pasy , za większą kwotę ,a tam w jednej paczce raptem nie wiem strzelam 8 aut? tu jest chyba 30 prosiaków to mało? ja akurat uważam że warto wydać te 60 ziko ,czy tam 20 zł jak mówi Tomek . A auta nie były wybierane na podstawie tego gdzie mają silnik z przodu z tyłu czy z boku tylko na podstawie osiągów na turniejowych torach.

A jak ktoś mysli ze tak łatwo sie dobiera auta to proszę bardzo droga wolna , dobierzcie 5 aut o tym samym indeksie i o zbliżonych osiągach i tej samej mocy wagi itd do tego dobierzcie odpowiednie trasy do nich. tylko pomińcie te co ja dobrałem z bukosem ,nie idźcie na łatwiznę.

Edytowane przez MariuszB35 PL
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, co to by było jak ja bym nic nie napisał ;)

ok, to krótki "nudny" wstęp :)

niedawno kłóciłem się z mariuszem o karne sekundy na Indianapolis, chyba, ze 3 strony postów na ten temat wypisaliśmy ;) i jaki wniosek z tego ??

właściwie żaden :)

teraz do rzeczy - mianowicie obydwie strony mają racje, ale kłania się sytuacja opisana wyżej :)

czyli, niech organizator zdecyduje

oni ten turniej robią dla wszystkich nie dla siebie, bo gdyby tak było to czy mariusz by dawał swoje tuning na witrynę ?? - nie, nie dawał by

z całą pewnością masę czasu zajęło im wybranie tych aut, dlatego niech oni zdecydują czy auto zostaje czy nie :)

i robicie taka dyskusję, a ktoś chociaż wybierze to auto ??

Edytowane przez kamil7199
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem wstanie zrozumiec troche to ze moze byc problem z kolizjami, ale nie przesadzajmy ze silnik z tylu czy z przodu, najwazniejsze jest to ze jest w czym wybierac i wszystkie auta sa zblizone do siebie, a to normalnie ze kazdy prowadzi sie troche inaczej ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki nie ma problemu dla mnie z porszakiem.I tak bym nim nie pojechał. Liczy się zabawa przecież, a ta na bank będzie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki nie ma problemu dla mnie z porszakiem.I tak bym nim nie pojechał. Liczy się zabawa przecież, a ta na bank będzie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Z tego co wyczytałem tu chodzi o bug jak się jedzie w lobby.

Ja pojazdę BMW i koniec ;)

Edit: To kiedy jedziemy ? xD Bo u mnie prace ruszyły już pełną parą :D

Edytowane przez Szymon
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co wyczytałem tu chodzi o bug jak się jedzie w lobby.

Ja pojazdę BMW i koniec

Edit: To kiedy jedziemy ? xD Bo u mnie prace ruszyły już pełną parą

Ja juz moge :D jaki czas na sebring? ;)

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2:26? ;) Może seryjnym jechałeś?

Ja najlepszy miałem 2:15.0xx ale nic na razie nie testuje bo jest czas ;)

Nie po prostu potwierdziło się że nie potrafię robić setów :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

Ładowanie
1 1

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.