Dyskusja ogólna
1 1

456 odpowiedzi w tym temacie

To ja też zapytam czy wszystko w moim malowaniu spełnia warunki. Zespół Movistar Racing nastawiony na zaprezentowanie się w Championship ;)

7157193898_7cf13e01b8_c.jpg

7157194234_8bd44ac46a_c.jpg

7157194038_6a607a2db7_c.jpg

7157194144_30b8d7d938_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z chęcią :) chodź to zależy, ja jadę Leonem więc jeśli jest jakiś nowy tak jak ja i chętny to czekam na PW.

Edytowane przez DTRaven

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, w jaki sposób hamujecie? Próbujecie oprócz tradycyjnego hamowania dołożyć do tego hamowanie skrzynią biegów czy zmieniacie biegi wraz z malejącymi obrotami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bardzo chętnie dołączę do teamu, albo jak ktoś będzie chciał to stworzę własny, nie specjalnie palę się do bycia liderem więc takowy mile widziany moje wstępne czasy na mogello to 2:04,05 ale widzę potencjał i mam nadzieję na równe 2:03,7

Oferuję moje malowanie repsol lekko zmienione

forza3vt.th.jpg

Edytowane przez SirDeav

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, w jaki sposób hamujecie? Próbujecie oprócz tradycyjnego hamowania dołożyć do tego hamowanie skrzynią biegów czy zmieniacie biegi wraz z malejącymi obrotami?

Ja choć mistrzem też nie jestem hamuję tak:

Podczas dojazdu do zakrętu hamowania, następnie sprzęgło i redukcja do odpowiedniego biegi i skręcanie. Jak wiadomo samochód skręca lepiej jak jest na niższym biegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
1 1

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.