Dyskusja ogólna
1 1

456 odpowiedzi w tym temacie

a mnie tak jeszcze przyszło do głowy, że skoro mamy dwie ligi premiership i championship i mamy również przynajmniej dwa rodzaje naklejek bocznych... więc może każda z lig mogła by mieć inne?

Edytowane przez Pepe83 pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mnie tak jeszcze przyszło do głowy, że skoro mamy dwie ligi premiership i championship i mamy również przynajmniej dwa rodzaje naklejek bocznych... więc może każda z lig mogła by mieć inne?

Tak też chciał zrobić SirDeav ale mi się wydaje, że nie potrzeba się dodatkowo rozdrabniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się zdecydujecie na te nr startowe to dajcie znać to zrobię odbicia lustrzane, no i mogę je jeszcze troszkę przerobić bo to taki na szybko pomysł.

W zamyśle nie są to dwie wersje tylko chodziło mi o dwie ligi pierwszą premiership z jedynką w tle, a drugą championship z dwójka w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie co do zasady - wyprzedzasz w zakręcie, uderzysz, to Twoja wina. Chcę się dopytać teraz, żeby później nie było niejasności. W momencie, gdy oba auta mniej więcej się zrównają, to nie powinno być tak, że rywal atakowany powinien zostawić miejsce dla atakującego - jedną szerokość auta? Gdy będziemy prawie na równo wjeżdzać w zakręt, to jak przed nosem broniący skręci to ciężko go nie uderzyć? Podobna zasada została zastotowana w tym sezonie F1. Jedna zmiana kierunku jazdy już była, jednak rywal gdy broniąc się wraca po zmianie kierunku na optymlany tor jazdy, to musi zostawic jedną szerokość auta dla atakującego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wartosc max...mozesz zrobic sobie 557 albo 546:D

pamietaj tyko zeby nie przekroczyc 558 i aby waga i moc były w dozwolonch granicach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie co do zasady - wyprzedzasz w zakręcie, uderzysz, to Twoja wina. Chcę się dopytać teraz, żeby później nie było niejasności. W momencie, gdy oba auta mniej więcej się zrównają, to nie powinno być tak, że rywal atakowany powinien zostawić miejsce dla atakującego - jedną szerokość auta? Gdy będziemy prawie na równo wjeżdzać w zakręt, to jak przed nosem broniący skręci to ciężko go nie uderzyć? Podobna zasada została zastotowana w tym sezonie F1. Jedna zmiana kierunku jazdy już była, jednak rywal gdy broniąc się wraca po zmianie kierunku na optymlany tor jazdy, to musi zostawic jedną szerokość auta dla atakującego.

F1 to sport raczej delikatny, nie wiem czy w WTCC jest taka zasada. Postaram się to sprawdzić, jeśli będzie to dodamy wzmiankę w regulamin.

A tak na marginesie w regulaminie zmieniłem informacje o asystach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co ogladam wtcc takiej zasady raczej nie ma i jest to sport samochodowy z tych bardziej kontaktowych, czeste wjezdzanie w tyl i przepychanki na zakretach:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co ogladam wtcc takiej zasady raczej nie ma i jest to sport samochodowy z tych bardziej kontaktowych, czeste wjezdzanie w tyl i przepychanki na zakretach:)

Tak tylko w grze wygląda to zupełnie inaczej, wjechanie komuś w tył często kończy się bardzo źle. Tutaj nie ma takiego czucia pojazdu więc staramy się uważać, a szczególnie podczas pierwszego okrążenia.

Regulamin - zmiana w punktacji indywidualnej, klubowej i konstruktorskiej. Proszę się zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok jest punktacja klubowa. A co w momencie kiedy nie jestem w żadnym klubie? Pozostaje wówczas jedynie punktacja indywidualna? Tak na chłopski rozum chyba tak ale jeśli jest inaczej proszę o informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok jest punktacja klubowa. A co w momencie kiedy nie jestem w żadnym klubie? Pozostaje wówczas jedynie punktacja indywidualna? Tak na chłopski rozum chyba tak ale jeśli jest inaczej proszę o informacje.

Dokładnie tak, punktacja klubowa jest tylko dla osób które przynależą do jakiegoś klubu.

jest wiecej playerow nie pomiesci sie w dwoch lobby, jak to bedzie wygladac??

Zobaczymy po kwalifikacjach. Ewentualnie powstanie trzecia liga.

Obowiązują etykiety na numer dowolne byle by miały adres strony i nazwę PTCC w sobie. Szczegóły w regulaminie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I. Liga Premiership:

Autobrake - wyłączone,

Typ uszkodzeń - ograniczony,

Skrzynia biegów i ABS - dowolnie,

TCS, STM - wyłączone,

Linia pomocnicza - wyłączona,

Czas do końca wyścigu - 10 minut.

żeby nie było potem że ktoś nie wie ;) pierwsza liga jeździ bez linii ,TCS i Stm .Druga liga zostaje jak było wczesniej

Edytowane przez MariuszB35 PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzmianka do regulaminu:

4. Teamy - każda grypa użytkowników może założyć swój własny team. Musi ona składać się z minimum dwóch osób a maksymalnie z trzech. Team musi posiadać jednego lidera. Teamy nie są wymagane więc można startować solo. Dla teamów będzie stworzona oddzielna klasyfikacja punktowa. Każdy team powinien mieć dopasowane własne malowanie oraz musi być zarejestrowany. Rejestracja przebiega poprzez podanie nazwy teamu, jego składu oraz nicka lidera organizatorom turnieju. Po akceptacji nazwa teamu będzie widniała w spisie zarejestrowanych teamów. Zmienić team można tylko przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

danteze masz jeszcze odbice tej etykiety na lige co masz na twojej witrynie??

czy to jeszcze nie oficjalna??

Edytowane przez The Remek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można zmienić samochód? Nie chcę jechać tym co większość ale może znajdę lepszą opcję ;)

Edytowane przez Paqito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I. Liga Premiership:

Autobrake - wyłączone,

Typ uszkodzeń - ograniczony,

Skrzynia biegów i ABS - dowolnie,

TCS, STM - wyłączone,

Linia pomocnicza - wyłączona,

Czas do końca wyścigu - 10 minut.

żeby nie było potem że ktoś nie wie ;) pierwsza liga jeździ bez linii ,TCS i Stm .Druga liga zostaje jak było wczesniej

nom jak to zobaczylem to myslalem ze upadne heh, ale wczoraj pojechalem se 10 okrazen i jest spoko jeszcze tak do wyscigu po 10 kolek dziennie i bedzie malina :yes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
1 1

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.