Photo Competition #19 - Samochód Firmowy: Głosowanie & Dyskusja
1 1

PC#19: Samochód Firmowy  

15 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

15 posts in this topic

Photo Competition #19

Temat: Samochód Firmowy

Przypominam aby każda osoba głosująca wypowiedziała się o zdjęciu w tym temacie,

oddany głos jest ważny tylko po dodaniu komentarza.

Głosujemy do niedzieli (08.04) godz. 23:59:59

Zgłoszone prace:

I.

6896409598_cf7269d404_c.jpg

II.

2461li1.jpg

III.

cola.png

IV.

zy5.png

V.

6902022696_1e2f57d51a_b.jpg

VI.

7048310771_248d9d1cac_b.jpg

Mój wybór jest prosty. Jest tutaj tylko jedno malowanie auta którego nie można pobrać z XL. Wiec autor fotki musiał zrobić wszystkie loga sam od poczatku do końca.Każde logo można pobrać z witryny oprócz jednego. Mój wybór padł na kuriera z Siódemki :D. Głos oddaję na V

przemilcze ten komentarz...bo obrazasz tych ktorzy tez zrobili logo od podstaw a to ze jest takie samo lub podobne jest na witrynie to juz przypadek...a moze...bo pewnie nie pomyslałes....MOZE TO AUTOR WSTAWIĹ DANY PROKET NA WITRYNE?

nie ogarniam tego podejscia.

Tofikpt w pełni się z Tobą zgadzam. Jak dla mnie częścią "zabawy" PC jest również tworzenie projektu, a używając gotowych logotypów odebrał bym sobie część tej zabawy. Poza tym loga na xbl rzadko kiedy spełniają moje wymagania, zazwyczaj są one tylko podobne do wzorów a dla mnie to za mało... Mój głos na 3 za fajną kompozycję kolorystyczną :D

2,3,4,5 są spoko bo 1 i 6 to raczej wymyślone (moge się myli:D)

jakby tak jeszcze były lekko porysowane lub gdzieś uszkodzone jak prawdziwe "służbówki" bo było super.

a tak z 2,3,4,5 na oczy widziałem 3 i 5

ciżki wybór ale dam na 5 :D

Ja nie powiedziałem,ze reszta projektow jest do bani. Są również dobre,ale tylko stwierdzam fakt.Nie zrozumcie mnie źle :D

szkoda ze zapominacie glosowac na NAJLEPSZE ZDJECIE bo z tego co widze to głosujecie na najlepszy projekt:d

wiec tak troche do dupy jak sie ktos nameczył zeby zrobic ładne tlo ładny 1 plan itd..skoro wy i tak oceniacie projekt:d

ale trudno:] ja daje glos na Ceeeeda w "7" bo w tym tygodniu nie ustapil mi pierszenstwa wlasnie taki zlamas w "sportowej" kia ceed z firmy kurierskiej "siodemka" :D

2 - auto firmowe - gdzie jedza tacy ludzie? w maku!

no i sa tam jakies polskie napisy to ja bede na tak poza tym sa świeta:-)

Edited by Lubieplacki

WYNIKI PC#19: Samochód Firmowy

Wygrywa Andrz3j!! (+1pkt)

Drugie miejsce: Maciek1125 (+0.5pkt)

I. Pepe83 pl

II. Tofikpt (1)

III. WitoldGTR (1)

IV. Michał Gacek (1)

V. Andrz3j (5)

VI. Maciek1125 (2)

Gratulujemy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.