Różne pytania dotyczące FM4
2 2

216 odpowiedzi w tym temacie

Jedno krótkie pytanie - Jest lakier matowy?

P.S Przydałby się temat do takich pojedyńczych pytań, po co robic do każdego nowy temat.

Gotowe. Od tej pory w tym temacie możecie zadawać różne szybkie pytania,

aby nie tworzyć co chwilę nowych tematów i zaśmiecać forum.

Edited by: Don Tasso

Edytowane przez Don Tasso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś problem z tym osiągnięciem?

Legendarne starcie

W dowolnym wyścigu pokonaj Ferrari 330 P4, jadąc Fordem GT40 Mark II.

Ja próbowałem kilka razy w trybie Rywal, ale ani razu nie zaliczało mi achievementu.

Edytowane przez macieq717

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie szybkie pytanie, dzisiaj wywaliło mi 2 razy grę, powód ? "płyta jest uszkodzona. Sprawdź, czy w napędzie znajduje sie oryginalna płyta z grą forza 4". WTF ? Mam oryginalną płytkę w idealnym stanie, zero problemów. Dopiero dziś. Wiem, że robią coś z serwerem dzisiaj, to może powoduje jakiś błąd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś problem z tym osiągnięciem?

Ja próbowałem kilka razy w trybie Rywal, ale ani razu nie zaliczało mi achievementu.

Spróbuj w wolnym wyścigu wybierz forda trase którą lubisz , i jako przeciwnika dostanie ferrari i jeszcze parę innch aut wystarczy że wygrasz i wejdzie osiągnięcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pada Ci napęd - nowe zabezpieczenia wymuszają losowe wczytywanie/sprawdzanie danych przez co zużyte napędy mogą nie dawać już rady.

W prawie rocznym slimie napęd ? Aż tak dużo nie gram żeby go zajeździć, zawsze instaluje gry na dysku. Później grałem bez neta i było wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradzili mi w shoutboxie aby tu napisac :P A wiec, czy w standardowej edycji FM4 jest dołączany kod na 5 dodatkowych samochodów? Agera, SC300, Mustang, Tesla i RUF <- o te mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam standardową wersję gry w języku polskim, na okładce jest napisane "zestaw premiowy- dołączono kod" i w środku miałem kartę z kodami na w/w auta oraz trasy Launch Track Pack.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poradzili mi w shoutboxie aby tu napisac :P A wiec, czy w standardowej edycji FM4 jest dołączany kod na 5 dodatkowych samochodów? Agera, SC300, Mustang, Tesla i RUF <- o te mi chodzi

Tak jest kod na te auta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok moj problem was rozwali pewnie mnie zabijecie ale co tam.Ma x-boxa 360 od jakis 3 tygodni kupilem go wylacznie dla forzy 4.Ta gra to spelnienie moich chlopiecych marzen :) Moj problem dotyczy mediow.Jak mozna wgrac filmik na YT albo ewentualnie jak mozna wgrac replay na stronke forzy.Dzieki z gory za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik może mieć max 30sec. Po wyścigu wybierasz "pokaż powtórkę". Potem w opcjach masz "nagraj film" i wybierasz jaka długość i jakość. Jak filmik się zrobi to zapyta czy chcesz go wysłać na stronkę. Na stronie w zakładce "my forza" klikasz na "view all" i po prawej na dole masz filmik/fotkę HD. Można mieć tylko jedno na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje pytanie też dotyczy filmików i powtórek. Po zakończeniu wyścigu w karierze jak i w wolnej grze nie mam (nie widzę) opcji obejrzenia powtórek tym bardziej wysłania filmików. Czy jest to spowodowane brakiem dysku twardego?

Mam wersje Slim bez dysku z dodatkowym (swoim) pendrive 16 GB jako pamięć.

Jeszcze pytanie i jedno osiągnięcie. "Demon prędkości" -"Osiągnij prędkość 384 km/h (240 mph) dowolnym samochodem." Jakim to jest możliwe, jechałem zwykłym R1 po torze Le Mans i nie dało rady więcej niż ok 350.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze pytanie i jedno osiągnięcie. "Demon prędkości" -"Osiągnij prędkość 384 km/h (240 mph) dowolnym samochodem." Jakim to jest możliwe, jechałem zwykłym R1 po torze Le Mans i nie dało rady więcej niż ok 350.

Samochód z klasy R1 tyle nie pojedzie. Proponuje zrobić to Bugatti albo innym samochodem po tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zna ktoś odpowiedź na pierwsze moje pytanie o powtórki i filmiki.

nie masz dysku nie zapiszesz powtórek

Edytowane przez MariuszB35 PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie co do paczki z hyundai veloster

przechodzę do pobrania, ściągam, wracam do kupna auta w karierze i tam mi wyskakuje, że mam iść do DLC i zakupić, więc znów tak się przenoszę i mam już zaznaczone "kupiony"

więc czemu nie mogę kupić go w karierze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może przerywa Ci ściąganie. Włącz ściąganie i poczekaj, aż Ci zassa tą paczkę nie wyłączając ekranu z podglądem ściągania, paczka nie zajmuje dużo- niecałe 50mb, potem wszystko powinno być ok. Jednocześnie- zapraszam do wątku przywitań http://forzamotorsport.pl/topic/51-wielki-watek-przywitan/page__pid__13633__st__80#entry13633 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisałeś. Jednak po ściągnięciu wyskoczył komunikat, że "nie zostało pobrane spróbuj ponownie później"

przeszedłem na karierę i auto było do kupienie bez problemu.

dzięki za podpowiedz :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem. Mam 2 konto i mam tam ze 30 żetonów na zakup samochodów i jak je kupie to nie moge ich wysłać na moje drugie konto do sie jakos to obejść ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lipa panie a auta sprzedasz po 100cr więc jeżeli już to kupować żetony na konto z którego korzystasz, i nie używać kont z punktami itp. można szybko dostać Bana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi