Różne pytania dotyczące FM4
2 2

216 odpowiedzi w tym temacie

Siemka :logik:

Mam pytanie : Jak zmienia się trudność rozgrywki w FM4. W menu głównym tego nie ma :)

A pytam bo chcę polatać bokiem moją nową Mazdą Miazgą <3 Aktualnie mam ustawiony bodajże na łatwy,

bo mam włączone wszystkie systemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jedną rzecz odkryłem w grze. Jest jeden event w grze z Hondą Mugen (klasa B500). Tam są w wymaganiach Hondy Mugeny ale jest tylko możliwość jednej do zakupu czyli wersji z 2010. Reszty niestety nie można zakupić w sklepie jak i na aukcjach. U Was również tak jest czy tylko coś w mojej grze się wysypało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie projektów malowania. Gdy np. nie mam pomysłu na malowanie, moge je kupić jako projekt. Co jeśli natomiast chce swój projekt zaoferować do sprzedaży? Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie male pytanko... Ostatnio jak gralem na multi widzialem Gallardo S i LP 500coś i Murcielago LP570(chyba) więc rodzi sie pytanie skąd wziąść te slicznotki? Potrzebny jest kod do wpisania czy cu?

P.S Na domach aukcyjnych kiedy ogladam ktorys z tych samochodów mam logo garażu zamiast samochodu.

Edytowane przez SphinxBawaR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok ale jeśli kupie to Lamborghini Gallardo LP na aukcji to bede je mial w garażu? Z tego co wiem to LP bylo wwww edycji limitowanej czyli zeby dostać je musze kombinować czy jest jakiś jeszcze sposob?

Edytowane przez SphinxBawaR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok ale jeśli kupie to Lamborghini Gallardo LP na aukcji to bede je mial w garażu? Z tego co wiem to LP bylo wwww edycji limitowanej czyli zeby dostać je musze kombinować czy jest jakiś jeszcze sposob?

Gość Ci wszystko podał na tacy, może teraz Ty byś się wysilił i poszukał, bo wszystko to jest podane w tamtym linku? Wystarczy przewinąć parę linijek w dół a wszystko Ci pisze, tak trudno?

There are several ways of acquiring a unicorn car in FM4, more than there were in FM3 and way more than in FM2. I'll try and list all the various opportunities that exist in FM4 for acquiring a unicorn (minus the tyre iron bit).

• Just posting on the forums and being a generally helpful forum regular might one day prompt Turn 10 to sneak one into your mailbox. Stranger things have happened and being helpful to new forum posters is its own reward.
  • Importing from FM3 (More details to follow)
  • Race With The Devs. These events are announced ahead of time in either the General Discussion forum or more likely in the Week In Review blog postings that go up on Fridays.
  • Official Competitions here on forzamotorsport.net (More details to follow)
  • Social Media Competitions.
    • Facebook
    • Twitter

[*]Purchase from the Auction House

The important thing to remember is that unicorns can only come from Turn 10, only Turn 10 staff can gift them to anyone and only Turn 10 staff can sell them to anyone.

Edytowane przez Plecak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plecak a ty czytaj co ja pisze. O jednorożcach wiem mniej wiecej co i jak ale mi chodzi o samochody typu Gallardo LP-570 czy Veyron SS auta ktorych nie ma na liscie jednorożców i one sa w packu VIP i pytalem sie czy jest jakas inna możliwość zdobycia czegos takiego nie kupujac kolekcionerki. A wy macie jakies Unicorny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Plecak a ty czytaj co ja pisze. O jednorożcach wiem mniej wiecej co i jak ale mi chodzi o samochody typu Gallardo LP-570 czy Veyron SS auta ktorych nie ma na liscie jednorożców i one sa w packu VIP i pytalem sie czy jest jakas inna możliwość zdobycia czegos takiego nie kupujac kolekcionerki. A wy macie jakies Unicorny?

Musisz posiadać pakiet VIP aby je móc kupić i z nich korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko teraz pytanie skad ten pakiet VIP dorwać? Wiem że napewno on jest w Wersji Kolekcionerskiej

Można poszukać na allegro, ebay itp - może jakiś sklep wystawił kod osobno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś mi wyśle unicorna w postaci prezentu, to dostanę aczika? Na forum forzy nic o tym nie pisze, dlatego się zastanawiam czy z powodu braku informacji na ten temat, czy z powodu braku takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa Wam serwer Forzy? Bo dziś walczyłem z odblokowaniem portów na routerze i zrobiłem, a tu w grze piszę że serwer forzy niedostępny. Na chwile się włączył zdążyłem przegrzebać witrynę jednego użytkownika forum i nagle znowu nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa Wam serwer Forzy? Bo dziś walczyłem z odblokowaniem portów na routerze i zrobiłem, a tu w grze piszę że serwer forzy niedostępny. Na chwile się włączył zdążyłem przegrzebać witrynę jednego użytkownika forum i nagle znowu nic.

wczoraj coś tam nie działało , dopiero późnym wieczorem zaczęło normalnie śmigać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta, już dawno sam szukałem i te ceny na ebayu są piękne :homestar: Poza samochodami które rozdają co jakiś cza to nic więcej VIP nie daje, więc nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie tylko, przykładem niech będzie choćby DLC porsche które VIP-owcy dostali 400M$P taniej.

btw: jako że to mój pierwszy post, Witam wszystkich!

Edytowane przez Peter Radtka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi