All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. osa5469

  06.05.19 - 6. Runda PMC - Lime Rock (West)

  Zmiana nitki toru jedziemy wariant z zachodnią (ostatnią) szykaną
 3. Kolejny wyścig na torze Lime Rock jedziemy w wariancie z zachodnią szukaną!
 4. Earlier
 5. Mugello - Update
 6. osa5469

  Klasyfikacja amatorska

  Mugello - Update
 7. osa5469

  Race 5 - Mugello - Lobby 1

  Race 1 Race 2
 8. osa5469

  Race 5 - Mugello - Lobby 2

  Race 1 Race 2
 9. Danteze

  Race 5: Mugello (15.04)

  Po przeanalizowaniu powtórki nie mam żalu za ten incydent. Starałem się jechać własnym torem i w momencie gdy zjeżdżałem z tarki aby ustawić się do kolejnego zakrętu nastąpił kontakt. Nie było tu celowości ani z mojej ani z twojej strony. Odbieram to jako incydent. A co do wyścigu to świetna walka, praktycznie od początku do końca skupienie i jazda na centymetry. Podczas jednej z walk po kontakcie ze mną wypadł z toru @grubson. Nie było to celowe, walczyłem o pozycje i wyszło jak wyszło. Z drugiej strony nie będę odpuszczał jeśli widzę miejsce, ale zapewne to zrozumiesz bo przyjmujesz tą samą zasadę. Widzę tu trochę analogii z incydentem z @Imperator360. Lekki kontakt i skutki tragiczne.
 10. Danteze

  Mugello

  Tutaj możecie zgłaszać incydenty / Here you can report incidents Forma zg łoszeń / Form of applications Poszkodowany / Victim: Sprawca / Perp: Okrążenie / Lap: Opis incydentu / Incident description:
 11. FastFabio

  Race 5: Mugello (15.04)

  Potwierdzam to co pisałem wcześniej, stawka jest tak wyrównana, że jeden błąd i już nie masz szans na odrobienie strat. Wspaniałe zawody, świetna walka @risto, @osa5469, @damian0902stal
 12. Jablonson

  Race 5: Mugello (15.04)

  2 super wyścigi. W pierwszym praktycznie przez cały wyścig uciekałem przed @JAROBOSS, który mnie strasznie nękał Był szybszy i nie mogłem mu odjechać, ale wyprzedzić też się nie dałem. Jakoś w połowie do naszej walki dołączył @Marcin Odoliński który jechał jeszcze szybciej. Przedarł się przed Jarobossa i utknął za mną, ale ten to dopiero naciskał. W lusterku go widziałem z każdej strony, aż w końcu wyleciał w piach... i nie wiem jak on to zrobił ale za chwilę znów siedział mi na plecach i tym razem przedarł się przede mnie na przedostatnim kółku. Dojechałem na 7 pozycji. W drugim wyścigu zacząłem nieźle, bo wskoczyłem na 2 pozycje za @JAROBOSSi starałem się jak najdłużej utrzymać przed @Paweł Iwanicki, ale tego to trzeba do lobby 1 wrzucić bo u nas się marnuje zrobił mnie jak chciał i poleciał po złoto. Jarobossa nie dogoniłem, za to znów mnie @Marcin Odoliński kąsał, lecz tym razem się nie dałem i bym dowiózł 3 miejsce gdyby nie disconnect na ostatnim okrążeniu.
 13. Imperator360

  Race 5: Mugello (15.04)

  Przepraszam @Danteze ze ten incydent w 2 wyścigu, mogłem zrobić więcej aby uniknąć tego, ale w ferworze walki wydawało mi się ze nie mam miejsca juz, a powtórka mówi, że było miejsce aby zjechać trochę mocniej w lewo. Inna sprawa w tej grze te dziwne sklejanie się aut, że jak już złączy to nie da się nic zrobić.
 14. Chyba najlepsze dla mnie zawody w tym sezonie, pomimo, że 2x 10 miejsce nie było zadowalające Oba wyścigi stały pod znakiem walki z @FastFabio i @damian0902stal za co bardzo dziękuję! W każdym wyścigu popełniałem błędy które kosztowały mnie kolejne pozycje, ale na szczęście za każdym razem było z kim walczyć. Ani jednego okrążenia nie przejechałem sam. O takie wyścigi "nicnierobiłem"
 15. osa5469

  Kary

  Hockenheimring (punkty karne oraz cofnięcia o ilość pozycji na kolejne wyścigi) @Sebu00: cofnięcie o 1 pozycji i 5 punktów karnych Lekki divebomb na MikeEthanolu @Marcin Odoliński: cofnięcie o 10 pozycji i 50 punktów karnych Dwa razy wiezienie Shamballa w piach oraz uderzenie w Grubsona po ścięciu zakrętu @MikeEthanol88: cofnięcie o 2 pozycji i 12 punktów karnych Uderzenie Dascha oraz CrazyTechniqa plus drobne cięcia @Hejkumkejkum: cofnięcie o 2 pozycji i 20 punktów karnych Szeroko pierwszy zakręt praktycznie na każdym kółku (R1) @mietekbd: cofnięcie o 5 pozycji i 30 punktów karnych Częste cięcia oraz wyjazdy poza tor @JAROBOSS: cofnięcie o 3 miejsca i 10 punktów karnych Uderzenie w tył surdolskyego @Jablonson: 8 punktów karnych Drobne cięcia @Paweł Iwanicki: cofnięcie o 6 miejsc oraz 30 punktów karnych Uderzenie w tył oraz podcięcie surdolskyego @Lord Milosz36: cofnięcie o 4 miejsca i 20 punktów karnych Częste cięcia, uderzenie w MikeEthanol oraz wyprzedzanie poza torem @Adam Piecuch: cofnięcie o 5 miejsc i 15 punktów karnych Podcięcie Arpeggiatora @bambo007: cofnięcie o 4 miejsca i 30 punktów karnych Bardzo częste wyjazdy poza tor @crosq: cofnięcie o 4 miejsca i 30 punktów karnych Bardzo częste wyjazdy poza tor @SkrzypekMatt: cofnięcie o 1 miejsca i 8 punktów karnych Wyjazdy poza tor @FastFabio: 8 punktów karnych Drobne wyjazdy poza tor
 16. Danteze

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Podobnie jak z Lordem, łap mnie na messengerze
 17. Danteze

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Myślę że możesz mnie łapać na messengerze w tych godzinach.
 18. Lord Milosz36

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Czy znajdzie się jakiś sędzia na kwali 14 kwietnia w niedzielę w godzinach 15-16-17 ?
 19. JAROBOSS

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Zwracam się z prośbą o indywidualny termin kwalifikacji w sobotę 13.04 o godzinie 19.15 Pozdrawiam JAROBOSS
 20. osa5469

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  ze mną można się umawiać na kwali przez cały tydzień mniej więcej od 19:00
 21. Magyar AlexésZoéapu Gábor

  üdv mindenkinek

 22. Magyar AlexésZoéapu Gábor

  Zapisy indywidualne / Individual registration

  FRH Sensation #522
 23. CrazyTechniQ / 846 / Cały niech będzie, Ultimate Green i felgi też w tym samym tonie... A poproszę o złoty spojler.
 24. Race 1 Race 2
 25. Race 1 Race 2
 26. SkrzypekMatt

  Race 4: Hockenheim (01.04)

  Kwalifikacje tak jak zawsze, około 15 miejsca, nie ma czasu na więcej treningu i lepsze czasy, ani presji na lepsze wyniki Start wyścigu 1 czysty, później trochę walki i prób wyprzedzania damian902stal, ale na tym torze ciężko kogoś wyprzedzić gdy jedzie się na mniej więcej tym samym poziomie. Po jakimś czasie dojechał do mnie Rafael79pl i miałem całkiem sporo walki przy obronie pozycji. Jeden błąd i przestrzelone dohamowanie do nawrotu poskutkowało utratą pozycji, której nie udało się odzyskać mimo zaciętej walki do samej mety. Start wyścigu 2 również czysty, przy odwróconej kolejności zawsze można coś ugrać jeśli kończy się poza top 10 w wyścigu 1. Start z piątego pola, przed drugim zakrętem udało się zyskać jedną pozycję, a następnie w nawrocie kolejne dwie pozycje i byłem już drugi tracąc 20m do pierwszego SniperWariors0. Na drugim okrążeniu udało się go wyprzedzić przed nawrotem i wskoczyć na pozycję lidera (to już mała tradycja, że w drugim wyścigu ktoś z teamu eWRC-results.com jest przez jakiś czas liderem :D). Do połowy wyścigu prowadziłem samotnie próbując jak najdalej uciec uwikłanym w walkę kierowcom, ale top5 dzielnie się przedzierało do przodu i najpierw VMR Kuba, a następnie okrążenie (chyba) później Damoto mnie wyprzedzili. Była szansa na utrzymanie podium, ale zanim zacząłem obronę przed Osą, który mnie doganiał, ale było to spokojnie 100-200m to sam ją zakończyłem przez chwilę dekoncentracji i mały błąd. PIOCH w sekcji stadionowej i Osa ominął mnie bez walki gdy wygrzebywałem się z piaskownicy. Po tym incydencie już spokojny dojazd do mety bez szarżowania tempa, chociaż FTP Goliath też był całkiem niedaleko. Całkiem niezłe wyścigi, sporo walki i trudne wyprzedzanie, czas na trudniejsze i bardziej wymagające Mugello.
 27. FTP Goliath

  Kwalifikacje - Runda 5 - Mugello

  Zapisując się do ligi wszyscy się zdeklarowali, że mają czas od 21 w poniedziałki. Byłoby nie fair teraz odebrać tym osobom możliwość jazdy w kwalifikacjach.
 1. Load more activity