Katalog klubów

Wszystkie kluby

  • Klub zamknięty  ·  9 klubowiczów  ·  Ostatnio aktywny

    Forza Team Poland to drużyna która działa na międzynarodowej scenie Forza Motorsport od 2018 roku. W składzie posiada czołowych polskich kierowców, którzy poszczycić się mogą wieloma sukcesami zarówno w ligach jak i wyścigach długodystansowych. Drużyna jest oficjalnie wspierana przez serwis Forza Motorsport Polska oraz Gamefinity. Obecnie FTP skupia się na walce w zawodach Le Mans Esports Series oraz wyjaździe na finały do Francji, które rozgrywane będą podczas wyścigu 24 Hours of Le Mans. Bierze również udział w międzynarodowej serii wyścigów wytrzymałościowych.

  • Klub zamknięty  ·  2 klubowiczów  ·  Ostatnio aktywny

    Pachura Moto Center to team eSportowy mający w składzie czołowych graczy Forza Motorsport. Wszelkie prośby o dołączenie do klubu należy kierować najpierw poprzez team Pachura Moto Center Academy.

  • Klub otwarty  ·  4 klubowiczów  ·  Ostatnio aktywny

    Pachura Moto Center Academy jest teamem który sprawdza i szkoli kierowców chcących dostać się do teamu głównego Pachura Moto Center. Wszelkie prośby o przyjęcie do akademii proszę kierować na adres mailowy danteze@forzamotorsport.pl lub w wiadomości prywatnej na forum.